Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » 1,5 ev utan szakitottam a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1,5 ev utan szakitottam a baratommal de eselytelen, hogy valaha talalok part magamnak (reszletezem), jot 5let volna kiutazni?

Figyelt kérdés

O 16 en 24 es egy csodanak ereztem mikor belemszeretett hiszen nagyon regota nalam fiatalabb baratot szerettem volna akit olelgethetek, szeretgethetek, aki meg oszinten es feltetlen szeret... Ez meg is tortent es nagyon jo volt, tenyleg egy csodanak ereztem... Majd ahogy telt az ido, ugy ereztem kiszeretett belolem, majd jottek az alproblemak es vegul egy jobb fiu...


Persze ez nem ilyen egyszeru, de nagyvonalakban errol volt szo. Na most az a gond, hogy nemhogy barataim, kb haverjaim sincsenek... Nem erzem semmi eselyet, hogy valaha talalok vagy ramtalal egy fiatal fiu akinek kellenek is... Foleg hogy en sem leszek mar fiatalabb. Nagyon padlon vagyok es meg a "hibas" is en vagyok... Nem tudom mitevo legyek, olyan vagyok mint egy rohadt hullamvasut. A napom abbol all hogy alszom, majd felkelek elvegzek par dolgot majd ujbol alszom, felkelek kb semmihez nincs kedvem (pedig elotte jol lefoglaltam magam egyedul is) ugyhogy lefekszem aludni inkabb...


Vele toltott ido alatt teljesen ertektelenne es ertelmetlenne valt az eletem... Igy arra gondoltam kiutazom kufoldre valamit dolgozni (bar fogalmam sincs mit) hatha elterelodik a gondolatom az egesz kapcsolatosdirol.


2015. aug. 26. 21:47
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Van valami végzettséged ? Nyilván van,de egy érettségid legalább van ?
2015. aug. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Van vegzettsegem. Nem valoszinu h tudok vele ervenyesulni kint.
2015. aug. 26. 22:32
 3/7 anonim ***** válasza:
mi a vegzettseged ?
2015. aug. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi az egész? Az hittem van valami komoly ok amiért nem találnál mást. De ez normális. Hidd el, mindenki úgy érzi, vége a világnak és soha sem fog senkit találni miután szakított... Ha nincsenek haverjaid se, akkor vele hogy találkoztál? Haverokat, barátokat bármikor lehet szerezni. Hiába mész ki, az ismerkedés (baráti vagy szerelmi kapcsolathoz) ott sem megy magától.
2015. aug. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
ez elég szomorú.
2015. aug. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem heverted ezt még ki annyira hogy elkezdj pasizni. Csak pótlékokat keresnél, azt meg nem lenne fair a másik féllel szemben.


Készíts magadnak egy szigorú napirendet. Korai lefekvés, rendszeres étkezések (mindig ugyanakkor), valami mozgás, valami hobbi. A lényeg, hogy ne csússz szét.

Ha az embernek nincs napirendje, akkor azért előbb utóbb megborul.


Érezd jól magad a bőrödben, legyen életed.


Ha ez megvan, akkor már nyugodt szívvel kereshetsz pasit.


Én is külföldön dolgozom, tapasztalat, hogy az első 1 évben még nagyon magányos leszel. Csak akkor indulj neki, ha épp lelkileg a toppon vagy, mert egy idegen országban, ismeretlen közegben nem lesz könnyű barátokat találni, különösen ha még a nyelv se megy anyanyelvi szinten. Meg hát egy csomó pénz is, hogy el tudj indulni.


De célnak tök jó, akarj menni, Kellenek az embernek a célok. De tudd hogy ott mit kezdesz magaddal, különben ott is csak lógsz majd a levegőben.

2015. aug. 27. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak túlgondoltad. Ha pesti vagy szívesen találkozom veled. Aztán dumálunk és talán kicsit máshogy látod majd. Éltem kint (Anglia) tehát tudok tanácsokat is adni, meg elmesélni, hogy milyen buktatók vannak.
2015. aug. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!