Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a férfiak vizuálisabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férfiak vizuálisabb tipikusak, (ez tény) akkor fontosabb nekik a külső, mint a nőknek?

Figyelt kérdés
2015. nov. 19. 13:03
 1/10 anonim ***** válasza:
25%

Aha, nyilván igaz ez és azért fogadják el a nők 80 százalékának a külsejét, míg a nők ezzel szemben a férfiak 20 százalékát tekintik csak vonzónak.

Had legyek zsidó és had válaszoljak kérdéssel a kérdésre: ha a férfiak a vizuálisak, akkor miért sokkal elfogadóbbak a külsőt tekintve, mint a nők?

2015. nov. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%

Eléggé általánosítás ez így, de azokban a körökben, ahol én mozgok, olyan 30-as korosztályban én azért eléggé így tapasztalatom.

A nőknek, akiket ismerek többet számít, hogy a férfi tudja őt szórakoztatni, vicces legyen, ugyanakkor megértő, határozott, tudjon vele beszélgetni, hogy jól érezze magát vele, mint hogy hogy néz ki. A férfi ismerőseimnek meg sokszor elég, ha a nő jó nő, még akkor is, ha meg sem mukkan.

Én még egy kivételt sem láttam.

Lehet egyébként, hogy fiatalabb korosztálynál ez máshogy működik, arról nem tudok nyilatkozni.

2015. nov. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
62%

Személyiségfüggő és viszonyítási pont kérdése.

Nem.

2015. nov. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
65%

A férfiaknak fontosabb a külső, mert egy férfi sem akar olyan nővel járni, akire nem gerjed. Viszont a férfiaknak nagyon sok nő tetszik.

A nőknek valamivel kevésbé fontos a külső, más tényezők is vonzalmat tudnak kiváltani belőlük, viszont alapvetően külsőre csak nagyon kevés férfi tetszik nekik.

2015. nov. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
39%
Miért tény,mert olvastad facebook-on?
2015. nov. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
57%
Ez egy kb. 20 éves adat ami mára megfordult... Manapság a csajonak kell a külső jobban - bár nekik emellé még 30000000000000000 dolog is...
2015. nov. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
63%
Mindenkinek ugyanolyan fontos a külső.
2015. nov. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez a vizuális típus nem erre vonatkozik. Úgy képzeld el, hogy például sötétben sokkal nehezebb felizgulni szexuálisan. Sokkal izgatóbb és jobb a szex ha látszik is valami. Ennyi :) De ha szeretek valakit akkor nem a külsejét szeretem, hanem a nőt úgy egészben a személyiségével együtt.
2015. nov. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Általában igen,de valaki nem ez alapján választ.Pl. sok gyakoris pasas írt már rám,10 esetből 4el folytatódott,mert hellyel-közzel az esete voltam kinézetre vagy tetszett a humorom.Kb. ennyire számít náluk a kinézet.
2015. nov. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nézd meg, kik adnak jobban a külsejükre: a homoszexuális férfiak vagy a leszbikus nők?
2015. nov. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!