Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet azért nem kellek a nőknek, mert kevés a tesztoszteron bennem, ha igen hogy lehet növelni?

Figyelt kérdés
Kis félős, nőies gondolkodású fiúka vagyok, csak azzal vagyok hajlandó szexelni, akit szeretek stb. Külsőm is gyenge, kicsi vagyok, dús haj, nulla testszőrzet stb. Több lány mondta ismerkedésnél hogy biztos kevés a tesztoszteron bennem. Ha injekcióval adnám magamba a férfi hormont kelendőbb lennék a nőknek?
2015. nov. 20. 12:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Ilyen "gyurma szelet"-ekkel amit a kopasz gyurmák szoktak tolni.
2015. nov. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ja. Vagy végképp leállna a hormontermelésed a feed-back mechanizmus miatt. De kísérletezz nyugodtan az egészségeddel!


Ha van egy ilyen gyanúd, arra még nem gondoltál, hogy orvoshoz fordulj, aki kivizsgál, korrekt módon megállapítja a tesztoszteron (és egyéb hormon) szintedet, és megfelelő kezelést ad rá?

2015. nov. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%
Majd az orvos felír egy hormonkészítményt, ami rendbe rakja a hormonháztartásod, miután egy vizsgálat során kiderül, hogy tényleg nem termel elég tesztoszteront a szervezeted.
2015. nov. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az elettarsam is ilyen. Nekem tetszik. Sok npnek bejon ez, h kedves vagy es ragaszkodo es romantikus. Ne szolj bele a hormonmukodesedbe.

Ettol fuggetlenul azert sportolj sokat es oltozz ferfiasan.

N

2015. nov. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

De buták vagytok, már bocsánat. A tesztoszteront természetes módon is lehet növelni. A tesztoszteronnövelés nem azt jelenti, hogy injekciózod magad.


[link]


Régen én is nyeszlett és férfiatlan voltam kívül-belül. Mióta (többek között) az itt leírtakat is betartom, nem csak külsőre nézek ki jobban, de belül is más ember lettem és a jó értelemben mondva.

2015. nov. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Orvos azonnal,ez extrém gáz nagyon.Egy férfinak férfinak kell lennie,a nők az igazi férfias férfiakhoz vonzódnak jó mély bugó hanggal,kisportolt izmos testtel,aki ambíciózus,ha kell teper tapos a célért.

És ezt nők mondták nekem,hogy a hangomtól meg a testemtől most elélvezne csak türtőzteti magát,olyan szép mély hangom van,nyilván benne van,hogy nekem annyi célom van mint 100 pasinak a fele sem.

Meg teljesen más vagyok.

Ha a pasi nincs minimum 80kg meg se közelítsen,ha nem mély a hangja hozzám se szóljon mert kiröhögöm vagy megalázom.

Menj azonnal orvoshoz és írjon fel hormon készítményt és menj kondizni,mert így nem fogsz lányt kapni max szökő évente egyszer egy lelki beteget aki pár hónap múlva miután felépült le fog lépni egy kannal.

2015. nov. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
utolsó, te kan, te....
2015. nov. 27. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#6, bocsánat, de nem azt írtam, hogy AZONNAL ORVOS, viszont ha valakiben felmerül a gyanú, hogy nála bármelyik hormon szintje alacsonyabb, vagy magasabb a normálisnál, akkor ennek utána kell járni, mert az bizony valamilyen betegség tünete.

Vonatkoztass most el attól, hogy itt tesztoszteronról, azaz egy szexualitásért felelős hormonról van szó, ugyanis a tesztoszteronnak nem CSAK annyi a szerepe, hogy mély a hangod, és áll a cerkád, és már csak azért is érdemes ennek utánajárni, mert -mivel minden mindennel összefügg- a tesztoszteronszint csökkenését okozhatja például az agyalapi mirigy betegsége.

Ha bármilyen más hormon szintje alacsony/magas a szervezetben, inzulin, pajzsmirigy-, mellékpajzsmirigy-, mellékvese-, vagy mellék-vesekéreghormon, mindenki számára teljesen egyértelmű lenne, hogy orvoshoz kell fordulni. A nemi hormonok pont olyan fontosak a szervezet számára, mint bármelyik másik, és a hormonrendszer csak összehangoltan képes működni.

Nem, nem kell azonnal tesztoszteron készítményt szedni, már csak azért sem, mert a feedback miatt az csak tovább ronthatja a dolgot, de egy labor vizsgálatot, egyetlen egy szúrást csak megérne már az ember egészsége, nem?

2015. nov. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!