Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vannak elszörnyülködve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak elszörnyülködve az emberek, ha egy huszonéves lánynak/fiúnak még nem volt párkapcsolata?

Figyelt kérdés
Sokan azt hiszik, hogy hát akkor biztos a saját nemükhöz vonzódnak, pedig nem, csak egyszerűen így alakult.
2011. aug. 10. 21:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
0%
mert gázabb ha vki huszonévesen viselkedik olyan naivan mint a tizenévesek szoktak..
2011. aug. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
45%
Gratulálok, önnek sikerült feltenni a huszonnégymilliomodik ugyan ilyen kérdést.
2011. aug. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Huszonéves fejjel nem hiszem, hogy naiv lenne. (Persze tudom, hogy vannak olyanok, akiknek 30 évesen is gyerekesen viselkednek.)


Mikor feltettem a kérdést, akkor egy hasonlót sem dobott ki a rendszer.

2011. aug. 10. 21:38
 4/19 anonim ***** válasza:
én is lassan 21 leszel és nem volt tartós:/
2011. aug. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
21%
nem a gyerekes viselkedésre gondolok, hanem akinek előtte már volt kapcsolata, az sok mindent megtanult.. és nem akad ki mindenen, minél több kapcs. on vagy túl, annál jobb.. ezért fontos.. és sok mindent ki kell próbálni. de ettől eltekintve, nem vagy lekésve semmiről.....
2011. aug. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
78%

Ha a saját nemükhöz vonzódnának, akkor saját neművel lenne párkapcsolatuk (vagy akarnák a szexet, merugye azokra is ezt szokták mondani, akinek nem a dugáson jár az esze 7/24), szóval ezt a logikát sosem értettem.

Az emberek konformisták, és él bennük a csordaszellem. Sajnos.

2011. aug. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert az emberek ostobák és a többségük birkaként követi a nyájat. Itt a GYK-n a hozzászólók többsége azt hiszi, hogy minden ember fiatal kora haverok, buli, Fanta-ból áll, röhejesen könnyedén megy az ismerkedés, annyit szexel, amennyit nem szégyell, stb...

Közben az esetek jelentős részében ennek semmi valóságalapja nincs. Ha valaki előnytelen külsejű és/vagy szegény és/vagy önbizalomhiányos, zárkózott, nem társasági ember és a többi..., akkor pokoli kínokkal szembesóülhet, ha ismerkedni szeretne. a mai világ szerintem embertelen és undorító. Ha nyerő vagy, akkor valóban istencsászárként élhetsz. Ha viszont nem vagy az, akkor csak kínlódni fogsz és még a rosszindulatú megjegyzéseket is hallgathatod egész nap.

2011. aug. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

én 19 vagyok,még semmilyen kapcsolatom nem volt senkivel,és sajna a rokonok,barátok,testvérek...jönnek azzal,hogy na mi van robi van már csaj....én meg..nem,nem még nincs...erre ők csak nincs valami baj... csak nem bu.zi vagy?

ilyenkor annyira ideges tudok lenni rájuk....:-(

:@:@:@

2011. aug. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

OFF:

nem rég tettem fel 1 kérdést azzal kapcsolatban,hogy mit szóltok azokhoz a gyerekekhez akik 13-18 évesen vesztik el és vágnak bele a nagyvilágba...

jó pár válaszoló volt aki lehurrogott ezért.

válaszuk...ez így van jól és így van rendjén...tömören.

ez most komoly?

szánalom...:S:S:S

2011. aug. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
azért mert lassan már hozzászokunk h 13-14 éves kis pi,csák beba,sznak meg kur,nak össze vissza !! ezért lepódnek meg ennyire!!
2011. aug. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!