Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha képcsere után nem ír egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha képcsere után nem ír egy levelet se a kiszemelt hölgy, akkor az a ronda külsőm miatt van?

Figyelt kérdés

Leveleztünk 2 héten keresztül. Minden nap több levelet is váltottunk. Nekem nagyon szimpatikus volt és ő is ezt mondta rólam. Megértettük egymást és már egy személyes találkozott terveztünk. Kért rólam képet, küldtem neki, de azóta semmi. Egy üzenetet se írt. Nem is reagál semmire se.

Tényleg ennyire fontos a külső az ismerkedésben?



2015. nov. 24. 12:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%

Ha látta és nem ír, akkor valószínűleg nem tetszel neki, de nem akar megbántani, vagy nem tudja, hogy oldja meg a helyzetet.

Minimális vonzalom kell ahhoz, hogy normális kapcsolat létrejöhessen, mert különben a szex sem fog menni.

2015. nov. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
43%

Ha neki ennyire, hagyd. :) Van még sok nő, akinek érdemesebb írni és képet küldeni.

A szerelem manapság bonyolult, nem biztos, hogy a külsőd miatt van. Lehet, hogy közben talált magának mást.

2015. nov. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
26%
Ez elég érdekes, mert átlagos fiúként azt tapasztalom, hogy a nők érzelmesek és nem a külső számít nekik. Szóval nem lehet hogy valamit rosszul mondtál? Lehet talált valakit. Vagy esetleg még felszínes csaj lehet és azért nem ír vissza.....
2015. nov. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
60%
Akkor elég bunkó lehet ha azért nem ìr.Legalább annyit hogy nem vagy az esetem vagy valami.De sok ilyen paraszt van férfiaknál is.
2015. nov. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Akkor én még jobban jártam, velem 1 nap után történt meg. Nem csinálta meg azt amit veled, de látványosan leült a kommunikáció a részéről.

Erre a kérdésedre csak azt tudom válaszolni, hogy igen, az emberek 95%-a a külsőből ítél. Ha megtalálod abban az 5%-ban a lányt aki elfogad, akkor nagyon szerencsés leszel.

2015. nov. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Benne van a pakliban. Nálam már sokszor fordult elő ilyesmi, pontosabban az, hogy bárkivel nagyon jól elbeszélgettem neten, de amint képküldésre került a sor, lelépett. Némelyikben van azért annyi, hogy visszaírja, hogy bocs, de te olyan ronda vagy, hogy sötétedés előtt ne is tedd ki a lábad az utcára vagy hasonló. Ha az ember olyan alacsony és ocsmány, mint én, akkor kb. ez az általános reakció.
2015. nov. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
89%
Azt jelenti, igen. Csak nem akar konfrontálódni. Képzeld milyen az, hogy valakivel levelezel, elmondod neki, hogy milyen jófej, mennyire tetszik a stílusa, mennyire odáig vagy érte. Aztán kapsz egy képet róla, nem tetszik, nem járnál vele, mit mondanál neki?
2015. dec. 14. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
23%
Inkább a lapos pénztárcád meg a kis farkad miatt lehet. :)
2015. dec. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint pont kifogtad azon ritka nők egyikét, aki külső és/vagy pénz alapján választ partnert. Mert ha hiszünk az ide írogató hölgyeknek, nincs az a nő, aki nem a belsőt értékeli, kizárólag.
2016. márc. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
90%hogy igen :) Fogadjunk elötte irta , hogy a külsö nem szàmìt neki :))
2016. márc. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!