Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajoknak tényleg a kövér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajoknak tényleg a kövér pasik jönnek be?

Figyelt kérdés

Haverom Molnár Krisztián kettő. Olyan kövér pasi.... És mindig volt átlag feletti barátnője, vékony csinos. Én itt vagyok ki vagyok sportolva helyesnek mondanak Stb mégis több mint egy éve szingli vagyok.

Ok lehet savanyú a szőlő de szerintem érthető Hogy miért


2015. nov. 25. 09:49
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem a kövér pasik jönnek be egyszerûen valahogy jobban megkedveli õket pár lány.

( Ha kövér a srác csinosabbnak tûnik mellette meg gondolom úgy hiszik, hogy ha pufi a fiú nem csalja meg õket.)

2015. nov. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Bármilyen furcsa is: a külső nem minden. Na meg nincs olyan, hogy "a csajok", hanem egyedi esetek vannak.
2015. nov. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
Nem jott be a szamitasod? Hiaba fektettel ennyi munkat a kulsodre, kajamegvonas, stb., mas meg boldogan zabal, lustalkodik es jo csajai vannak? pech. Probalj pedalozni mas teruleten is.
2015. nov. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%

Van egy barátnőm, akinek a bal füle hegyes, és mindig átlag feletti pasijai voltak, ezek szerint a pasiknak tényleg a hegyes bal fülű nők jönnek be. Én itt vagyok, baromi szép fülekkel, igaz, megkeseredett undok némber vagyok, állandóan másokkal foglalkozom, mégsincs pasim.

Hogy miért...

2015. nov. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nehéz kérdés! Ha tippelni kell,akkor talán nagyon jó a szövege,a kisugárzása a haverodnak, és lehet 20x próbálkozott be csajoknál,mire 1 összejött vele. Ha mindig volt barátnője,akkor lehet 100-nál próbálkozott be,és 100ból 3-4 egész jó arány,nem?
2015. nov. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én sovány vagyok, de semmi gondom nincs a csajokkal, akár komoly, akár alkalmi kell :-P
2015. nov. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a csajoknak tényleg a kövér pasik jönnek be. Csak és kizárólag minden egyes csajnak. Olyan nincs, hogy egyénenként dől el kinek mi tetszik, minden csajba bele van programozva, hogy a dundikra gerjedjenek. Hízlald fel magad te is, idióta.


Van a környezetében egy kövér srác, aki jó a csajoknál és egyből az jön le neki, hogy a csajoknak a kövérek tetszenek. Ehhez sok ész kellett.

2015. nov. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Francba, hogy anyámék nem örökítik a manófület! :D
2015. nov. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A testalkat jóval kevesebbet számít, mint azt sokan képzelik. Egy a fontos, hogy az ember ne legyen alacsony és ocsmány. Sajnos én annak születtem, így pedig hiába próbálkoztam már rengeteg lánynál, mindegyik visszautasított, ugyanis egy lány sem képes szeretni olyan férfit, aki alacsony és ocsmány.
2015. nov. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Sunshinedoll ***** válasza:

Van akinek az. Nekem nem.

Amúgy nem érthető, hogy miért savanyú a szőlő. A haverod sikeres a nőknél, te nem. Ezt neked kell megoldani, nem pedig szőlőt nyammogni.

2015. nov. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!