Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy lehet hogy az ilyen...

Hogy lehet hogy az ilyen nagyon kövér és csúnya ("bálna") csajoknak is viszonylag helyes pasijuk van?

Figyelt kérdés
Ezzel szemben egy átlagos külsejű pasinak, nem hogy csúnya.. de általában semmilyen csaj nem jut.
2014. márc. 19. 14:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ja.... miért próbálkoznak? Sokat akar a szarka...
2014. márc. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ezt olvasva az lenne a theory, hogy a férfiak toleránsabbak? Hmmm
2014. márc. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
önnnbizalom...
2014. márc. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Azért mert van férfi akinek az is jó, meg mert ők szinte mindent megtesznek olyanokat is amit átlag nők nem...

Nekem ennek ellenére nem kellene túl kövér nő...(36/F)

2014. márc. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Kérdező! Ha jól értem, te is ebbe az "átlagos pasi" kategóriába tartozol. Ismerkedhetnénk :)

Egy átlagos csaj

2014. márc. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem lenyűgöző a személyiségem és nem nyavalygok a külsőm miatt.
2014. márc. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Azért mert még a dagadt csajokra is jut pár kérő. Nekünk kisebbek az igényeink, mert mi gürcölünk értük.
2014. márc. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
86%

El kéne kicsit gondolkodni. Lehet hogy egy lány kövér, de attól még értékes ember, lehet olyan szerethető személyisége, amilyen másnak nem, szóval szerethető ember. Ezért van partnere. pl nekem is helyes férjem van, akivel boldogok vagyunk, pedig kövér vagyok. Bár szerinte csak van mit fogni rajtam:D


De ő elfogult.Szóval igen, kövér vagyok, de olyan személyiségem van amivel azelőtt a férjem még sosem találkozott és szerelmes lett. Ennyi:)


Na mindegy. A lényeg annyi hogy talán nem csak a külsővel kéne foglalkozni. Ha jó ember vagy, akkor lesz aki szeretni fog, tökmindegy milyen a külsőd. De ha helyes sem vagy, és még üres is vagy belül, az ellenszenvet válthat ki... akkor ne számíts sokra....


Már abból is látszik mennyire nem vagy jó ember, mert süt belőled a lenézés, ahogy a kövér lányokról írsz. Undorító.

2014. márc. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Remek kérdés! Ezt már én is megfigyeltem. Ja meg azt is, hogy a sok ronda, kövér lánynak ritk nagy egója van, legalábbis, akiknek volt párja és ismertem őket úgy nagyjából közelről is.


egy cuki fiú, akinek nincs párja most :3

2014. márc. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mert cuki a duci csaj. A rendes pasikon kivülről is látszik hogy rendes azért helyes. Míg a gonosz állat pasik rondák. Semilyen nőt nem érdemelnek. A rendes pasinak cuki kedves csaj valo aki szeret enni főzni neki mert a pasik kajásak. Jokat dumálnak. Így jobban összecsiszolodnak az ágyban is. Ennyi a képlet.
2014. márc. 22. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!