Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiakban nagyobb az elfogadás?

Figyelt kérdés

Úgy vetten észre, hogy ha van egy hiba a férfiban akkor az a pasi bármilyen is lehet nem fogja elfogadni a nő. Pl.: Itt van hogy ha egy nőt zavarja hogy ha alacsonyabb a pasi, akkor nem fog vele összejönni. Viszont ha egy férfi a nagy mellű nőket szereti, de egy kicsi mellű nő varázsolja el, akkor azt el tudja fogadni.

De ez csak pl volt, szerintem sok mindenbe ha van egy dolog amit nem szeretünk, egy férfinél az változhat inkább és elfogadják azt ami eddig zavart a másikban.


2015. nov. 26. 20:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
65%
Az elfogadás vagy van, vagy nincs, ez nem lesz vezényszóra. Te magad írod, hogy ha a kis mellű"varázsolja el", akkor miről beszélünk? De ha az alacsonyság nem "varázsolja el" a lányt, akkor csak azt tudod tenni, hogy elfogadoD. Ha a fejed tetejére állsz sem lesz másképp.
2015. nov. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
8%
Én is így vettem észre. Én bármilyen nővel beérném, egyáltalán semmi igényem nincs, és ugyanezt várnám vissza, de ilyennel még nem találkoztam. Mindig az, hogy hiába vagyok kedves, megértő, intelligens, humoros, ha egyszer az a helyzet, hogy külsőleg alacsony vagyok és ocsmány, így 29 évesen, rengeteg próbálkozással a hátam mögött sem jött még össze egy sima randi sem.
2015. nov. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem ez így nem igaz. Férfiak és nők között is vannak olyanok, akik elfogadóak és olyanok is, akik kevésbé vagy nem.
2015. nov. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
43%
Igen, általában mi férfiak elfogadóbbak vagyunk, vagyis nem annyira számít a küllem, mint a nőknek. Ez tény. Lehet lepontozni.
2015. nov. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

"Te magad írod, hogy ha a kis mellű"varázsolja el""


Nem a kis mell varázsolja el, hanem személyisége!! És így elfogadja a kis mellet, ami eddig neki nem jött be.

DE ha egy pasi alacsony, akkor lehet bármennyire is elvarázsolja a lányt a személyisége a lány nem fog vele lenni, mert nem tudja elfogadni hogy alacsonyabb nála.

2015. nov. 26. 20:51
 6/13 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem pont nem így van. Igen, a párom is összejött velem annak ellenére hogy a kismellű, hosszú vékony lábú nők az ideáljai. Én pedig egy bögyös maca vagyok és ha fogyózok-sportolok, ha nem, a lábaim nem karcsúak hanem vaskosak. Aztán amikor elmúlt a rózsaszín köd, dilemmába került. Belsőre nagyon megfogtam, de rövid idő után már nem kívánt viszont nem akart szakítani, merthogy én milyen kedves, megértő, intelligens nő vagyok, ilyet másikat hol talál. De már egyáltalán nem nyúlt hozzám és mindig mindennel nyaggatott: hogy nézel ki, miért nem ilyen hordasz, nem vagy elég csinos bla bla bla


Én sosem bántottam őt meg férfiasságában. Alacsonyabb volt mint ami nekem tetszik, és az ágyban sem volt igazán törődő, de én szerettem. Mindent megpróbáltam, még jobban lefogytam, máshogy öltöztem mint ami nekem tetszik, hogy a kedvére tegyek, mégsem voltam elég neki. Hát csessze meg az ilyen elfogadást, nekem ő a világom volt.

2015. nov. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
32%
Pontosan így van. A férfiaknál egyrészt nem olyan magas a mérce, másrészt a belső megszépítheti a külsőt is. A nőkre ez nem igaz.
2015. nov. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
27%
a férfiak nem felszínesek nekem a kék szemű szőke sovány csajok a zsánereim de simán össze jönnék barna husis nővel ha meglenne a kémia! de a nők válogatnak mert megtehetik . de a nőknél kizárt dolog az alacsony férfi hiába helyes azonnal le írják....
2015. nov. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Pont,hogy fordítva vettem észre.Pl. igen ritkán látok jóképű férfit mondjuk aspergeres csajjal,mint szép nőt aspergeres pasival,pl. vagy nagyon rondával.Szerintem a nők azért jobban túl tudnak lendülni,ha valami probléma van mondjuk.
2015. nov. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Kurtz Bickle ***** válasza:

A nők úgy általában kevésbé vizuálisak, ezért kevésbé hatnak rájuk (vonzalom terén) a külső kis részletei. A termet pont nem ilyen részlet, hiszen az adja meg az egész alapját az összképnek (az arányokkal együtt). Ezt le kell nyelni.


Amúgy meg én rengeteg (lapos talpú cipőben is) magasabb lányt látok a párjával kézen fogva sétálni.

2015. nov. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!