Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tehetek szert nagyobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tehetek szert nagyobb önbizalomra?

Figyelt kérdés
Sokan mondják, hogy milyen szép vagyok meg hogy ritka az ilyen lány, mint én de velem az a baj, hogy visszahúzódó vagyok új emberek jelenlétében. Azért tartanak ritkának, mert hogy nem a pénz meg az ilyen érdek dolgok érdekelnek. Azt mondják vicces, kedves, szeretnivaló vagyok, de mégsincs önbizalmam. Mondtak olyat is, hogy az a fiú, akié "leszek" összeteheti a két kezét miattam.

2014. júl. 25. 14:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
ennél többre mire vágy? maradj kedves és keress egy pasit magad mellé, aki mondja, h szép vagy és mindenki nem hazudhat :')
2014. júl. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
De mégsem érzem magam olyan huu de jó csajnak. Meg a visszahúzódósságom miatt észre sem vesznek a fiúk.
2014. júl. 25. 14:46
 3/14 anonim válasza:
Nagyon ritka lany vagy, az ilyeneket szeretik a fiuk maradj ilyen!!! :)
2014. júl. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Megváltozni nem akarok nagyon csak a baj még az, hogy eléggé naiv vagyok néhány téren és emiatt volt már, hogy kihasználtak. Ezen szeretnék változtatni, hogy ne legyek könnyen kihasználható meg az önbizalom. :)
2014. júl. 25. 15:01
 5/14 anonim ***** válasza:
Tűzz ki valami célt, aztán valósítsd meg! Az fog adni önbizalmat, ha sikerül! :)
2014. júl. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Ja, még azt felejtettem el beleírni, hogy minden embert saját magam elé helyezek, tehát az ő érdekeit nézem.

5. válaszoló voltak már kisebb céljaim meg nagyobbak is vannak de nem tudok mit kitalálni, amit meg tudok valósítani.

2014. júl. 25. 15:06
 7/14 anonim ***** válasza:
Èn is pont ilyen csaj vagyok nincs önbizalmam de eggyáltalán!! :-(
2014. júl. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:

barátkozz a külsőddel, vegyél egy nagy tükröt a szobádba és nézd magad, ne a problémákat keresd magadban a tükröt bámulva, hanem csak a jó dolgokat.

ne foglalkozz mások véleményével, legyenek önálló gondolataid és állj ki magadért, ez a fontos

nem kell siettetni ezt a pasi dolgot sem, flörtölj és várd a reakciókat, beszélgess és húzd őket

2014. júl. 28. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
van nagyobb tükör a szobámban :) néha nagyon tudok tetszeni magamnak de néha meg nagyon nem :/ de köszönöm a választ :)
2014. júl. 29. 01:52
 10/14 anonim ***** válasza:

Ugye nem az vagy akire gondolok (Kiskunhalas)?

Amúgy meg ilyenkor csak azt tudom mondani, hogy olyan fiút keress aki mindig nevetteti az embereket, sok hülyeségbe benne van (nem azért hogy azt mutassa hogy milyen vagány), mert az általában nem nagyon használna ki semmit, szinte mindig csak arra vágyik hogy legyen egy "visszahúzódóbb" lány akit mindig nevettetgethet :D (de ha kell még segítség vagy valami ilyen témába írj privátot bátran, most nagyon segítős kedvemben vagyok :D) 16f

2014. júl. 29. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!