Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális, ha egy 22 éves lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha egy 22 éves lány még mindig filmed karakterekbe szerelmes?

Figyelt kérdés

Föleg fantasy filmes karakterekbe ill könyvszereplökbe, mint egy tinédzser. Többek közt olyan karakterekbe, mint Kili (Hobbit), Rhaegar Targaryen (Trónok Harca), Aethelstan (Vikings)...szóval nem a rosszfiúk vonzzàk, de attól mèg ugyanolyan nem lètezö "szemèlyek".

Voltak már valódi kapcsolatai, de a hozzáállása nem sokat vàltozott.


Mi lehet a baja?


2015. nov. 27. 16:57
 1/5 A kérdező kommentje:

*filmes


(És nem a színeszekbe, magába a karakterbe)

2015. nov. 27. 16:58
 2/5 anonim ***** válasza:
De édi vagy :) Szerintem kicsit álomvilágban élsz, elmenekülsz az emberek elől. Hogy mi miatt van? Valami csalódás, törés állhat a háttérben (kapcsolatokból). Vagy csak szimplán nem szeretnél részt venni a felnőttek kegyetlen világában. Nem mondanám kórosnak, de nehéz lesz ismerkedned, eléggé introvertált lehetsz. Ami nem baj. De ha eredményt szeretnél elérni ilyen téren, másképp kell szocializálódnod, kicsit fel kell hagynod a rózsaszín vattacukros álmokkal, és hús-vér emberközeliséget lenne jó megtapasztalni, két lábbal a földön járni. Lehet, hogy fizikailag jelen voltál a kapcsolataidban, de lelkileg nem biztos.
2015. nov. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sztem ezzel nincs semmi baj, én is ilyen vagyok, csak fiúban. Nekem Tauriel (Hobbit), Margaery (Game of Thrones), Aslaug (Vikings) a szerelmeim, ezekből a fanatasykból.
2015. nov. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Aranyos vagy :)


Ha külsőre is ilyen lassan fognak rajtad meglátszani az évek, akkor nagyon boldog életed lesz :)

2015. nov. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, ebben mi az aranyos, de 22 évesen őszintén szerintem ez már nagyon nincsen rendjén. Oké, hogy az ember szimpatizál bizonyos karakterekkel, vagy 1-1 könyv olvasása, film nézése közben a hatása alá kerül a cselekménynek, és pillanatnyilag emiatt kicsit úgy érzi, mintha... De az, hogy konkrét szerelmet érezni huzamosabb ideig egy kitalált karakter iránt... Hogy voltak így egyáltalán kapcsolataid?

Nem vagyok pszichológus, nem tudom, miben gyökeredzhet ez az egész, de én a helyedben inkább megpróbálnék erről egy szakemberrel beszélgetni. NE érts félre, egy szóval sem azt akarom mondani, hogy neked most feltétlenül szakértő segítségére lenne szükséged, vagy hogy beteg lennél, vagy ilyesmi. De itt az oldalon mindenki csak találgat, hogy vajon mi okozhatja ezt, és tényleg nagyon sok minden állhat a háttérben, akár olyan dolgok is, amikre itt egyikünk se gondol. Szerintem egy ilyen kérdésben attól amit ez az oldal tud nyújtani, egy olyan ember tanácsai sokkal többet érnének, aki tényleges tudással rendelkezik a témát illetően. Egyébként vannak oldalak, ahol ugyanígy a neten, akár anoním alapon is tudsz kérdezni, ha akarod üziben küldök linket, stb.

2015. nov. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!