Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai világban mennyire számít elítélendônek, vagy cikinek, ha egy 18 és fél éves fiú szűz még?

Figyelt kérdés

Ha a srác tapasztalata körülbelül a nullához konvergál 18 éves korában.

Innen már csak lefele vezet az út? Már csak rosszabb lesz, ugye?



2015. nov. 28. 19:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem nem gáz, de nagyon fontos, hogy egyáltalán próbálkozol-e, teszel-e azért, hogy összejöjjön valami? Én azért nem érzem gáznak, hogy még 29 évesen is szűz vagyok, mert sajnos alacsonynak és ocsmánynak születtem, így hiába próbálkozom lányoknál, mind azonnal visszautasítanak a külsőm miatt. Még randim sem volt sajnos. De legalább próbálkozom.
2015. nov. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
ja 25 évesen is szűz leszel majd, mint én
2015. nov. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
56%
Miért lennének szörnyűek,azért mert nem randiznak egy olyan sráccal aki még saját magát sem fogadja el? Hogy fogadjon el más téged ha te se fogadod el saját magad?
2015. nov. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Nem, nem próbálkozom senkinél. Mivel nincs kinél. A korombeliek azért próbálkoznak, és van kapcsolatuk, mert kapnak jeleket, mekem meg egyszerûen nincs kinél/hol próbálkozni. Bizonyos okokból önbizalomhiányos is vagyok. Néha egy kis reménysugár látszódni kezd, amikor valaki (aki nem rokon) megdicsér valamit a külsômön, hogy jó kiállású vagyok, vagy jó a hajam, de ilyen bókot a legtöbb ember kap.

Én úgy érzem, hogy pont az a fajta ember vagyok, akinek 25 évesen se lesz kapcsolata. Olyan, mintha a korombeliek egyszerûen más világ lenne. Pedig nem vagyok se antiszoc, se bezárkózó, de más vagyok, mintôk. Sokkal "fosósabb" ilyen szempontból, hogy úgy mondjam.

2015. nov. 28. 19:27
 5/16 anonim ***** válasza:
Kérdező, kérhetek rólad privátban egy képet? :) Ha dicsérték már a külsőd, vagy bármit azzal kapcsolatban, akkor az nyilván nem ok nélkül van, és talán csak az önbizalomhiány az, ami betesz a lányoknál, ezért érdekel.
2015. nov. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
#4 bullshit duma. Én elfogadtam önmagamat, még sincs senkim.
2015. nov. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nem ezen múlik, hogy sikeres leszel e a nőknél, meg nincs a homlokodra írva. Én például 24 vagyok és még szűz, de senki nem tudja, mert ez nem tartozik másra csak rám. A magam részéről én nem érzem cikinek ,h az vagyok, az már egy más kérdés, h a mai társadalomnak mi a véleménye, de azt pont leszarom, meg hát rólam még csak nem is gondolná senki, h szűz vagyok, mert jól nézek ki, szóval semmi problémám nem származik belőle. Egyébként sztem nincs baj a nőkkel, nekem legalábbis nincs bajom velük, egyszerűen csak nagyon későn érő típus vagyok(kb. 17 évesen volt az első magömlésem, akkor kezdtek el érdekelni a nők). Meg hát nagyon introvertált típus vagyok, esetemben csakis magamnak köszönhetem, h még nem vesztettem el a szüzességemet, de nem különösebben zavar. Valahogy nem találkoztam még olyan lánnyal akivel komolyabban is el tudtam volna képzelni, vagy az is lehet h nem voltam kész egy kapcsolatra, egy éjszakás kalandokba nem akartam belemenni. Lett volna lehetőségem többször is lefeküdni lányokkal, de azok pont nem voltak az eseteim,én meg úgy vagyok vele, h inkább olyannal akarom elveszteni, akiért tényleg odavagyok. Talán most így 24 évesen jutottam el arra pontra, hogy már érett lennék egy komoly kapcsolatra.
2015. nov. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
kérdező privátba küldenél képet magadról? kíváncsi vagyok, hogy hogy nézel ki, de ha dicsértek már nem lehet gond veled, de ha küldesz képet elmondom a véleményem.
2015. nov. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Szerintem nem ciki, még fiatal vagy. De azért próbálkozz, ne add fel akkor se, ha esetleg kudarcok érnek. Én nő létemre 20 éves koromban kezdtem el pasizni és nem maradtam le semmiről. Annyira gátlásos voltam, hogy először csak chat-ről mertem ismerkedni. Utána eljártam bulizni, meg melóhelyen is ismerkedtem. Most a párom fia 20 éves és a nyakamat rá merem tenni,h még nem volt nővel.

Az egyik kollégám pedig 19 éves fiú, kis ovis fejű, ő is szűz még. Úgyhogy ne lógasd az orrod, előtted az élet, próbálkozz! És volt már alacsony és ocsmány pasim is, nagyon kedves volt, és jó volt az ágyban is. :-)

2015. nov. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

nem elítélendő,sem ciki sem semmi

így alakult,ez van

2015. nov. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!