Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek baj a magasság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek baj a magasság különbség?

Figyelt kérdés
Kb a vállamig ér lehet picivel kisebb de ahogy megfigyeltem addig ér ( tálizásokkor sosem tudtam levenni a szemem az arcáról mosolyáról:P igy nem tudom pontosan ) de ő megjegyezte h irto magas vagyok:P -szokás szerint ezt is elvicceltem:P s próbáltam minél jobban megnevettetni bókolni:P valahogy pörgős vele minden.... még nem járok vele de huh mindennél jobban akarom hogy összejöjjön csak na felmerült bennem ez a kérdés....vagyis pont egy ilyen cikket olvastam egyik talizas után h milyen is ez...
2015. nov. 28. 19:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha titeket nem zavar, ne foglalkozz vele, mit mondanak mások. Ha én adnék mások véleményére, soha nem lett volna senkim, vagy csak úgy, hogy egyikünknek sem lett volna jó.
2015. nov. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Te vagy a férfiú, nem?

Akkor ugyan miért lenne baj? :D

2015. nov. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
igen csak kb en 190 és ő meg 150 valamennyi... s engem személy szerint nem zavar csak nem fura ?
2015. nov. 28. 19:49
 4/12 A kérdező kommentje:
lehet h csak én parazok :P rajta:P s hülyeseg az egész:P
2015. nov. 28. 19:50
 5/12 anonim ***** válasza:

Én is 190 fölött vagyok valamennyivel, volt barátnőm a 160-at súrolta alulról, és szinte ő szedett fel engem.


Utána mindig mondta hogy mennyire szereti hogy ilyen magas vagyok, csak sokszor izgult hogy nem zavar e engem hogy ő meg ilyen alacsony, sokszor cs.eszegetett azzal, hogy ugye nem a 180 cm-es modell lányokat nézegetem az interneten, vagy ha elment mellettünk egy magas lány, hogy ugye nem nézegettem meg :D


Mindig azzal nyugtattam, hogy az ellentétek vonzzák egymást, meg sokszor szexeltünk úgy hogy felemeltem közben, azt a legjobban pici vékony lányokkal lehet :D

2015. nov. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Kit érdekel? :-D 151cm magas vagyok és a legmagasabb pasim 192cm magas volt, nem érdekelt, hogy mások szerint fura-e vagy nem. :-) Aki most a leginkább vonz (és ő sem közömbös irántam), neki a válláig érek.

Nézd meg Bud Spencert és a feleségét, náluk is ez a felállás. :-)

2015. nov. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha te vagy a férfi akkor egyáltalán nem baj :-D sok boldogságot nektek!
2015. nov. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
huh hat remélem összejön :P köszönöm :) megnyugtattatok:P eddig bele se gondoltam :P én is elviccelődtem h milyen magas vagyok csak miutan azt az cikket elolvastam kétség támadt bennem de megnyugodtam...:P
2015. nov. 28. 20:09
 9/12 anonim válasza:
Nem egy (házas)párt ismerek hasonló felállással, semmi szokatlan nincs benne. Amúgy szerintem az se "baj', ha a lány a magasabb, legfeljebb kicsit fura.
2015. nov. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 opened paradise ***** válasza:

Annyinál még lejjebb is érne.

De amúgy nincs ezzel semmi baj sem.

2015. nov. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!