Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Magasság különbség miatt nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magasság különbség miatt nem lehetek együtt azzal a lánnyal, akibe már beleszerettem. Mit szólnátok, ha valaki annyira kitartó, hogy még ezt a lépést megteszi?

Figyelt kérdés

Van egy lány, aki magasabb nálam és kimondottan jól megértettük egymást, amíg nem tudta meg, hogy többet szeretnék tőle, mint egy barátság.

Mondta többször, hogy nagyon kedvel, és külsőleg is bejönnék neki, és de nála kizáró tényező, ha egy férfi alacsonyabb.

Ő teljesen egyedülálló, és még nem volt komoly párkapcsolata se részben a magassága miatt, mert még hisz abban, hogy talál magának magasabb pasit. Szerintem ő gondolkozik rosszul, mert párkapcsolatban nem a magasság számít.

Én már több magas nővel beszélgettem ez ügyben, és mondták, hogy nekik se jöhet szóba alacsonyabb férfi.

Az az ötletem támadt, hogy rendelek egy olyan cipőt, ami belülről magasítva van közel 10 cm-el, és ez kívülről egyáltalán nem látszik.

Az olasz kormányfő és a francia köztársasági elnök is ilyen cipőben jár mindenhova, Elton John, Mick Jagger és Tom Cruise is, szóval nincs ebben semmi kivetni való.

Inkább a magas csajokat, nőket kérdezném, hogy mit szólnátok, ha a férfi ennyire kitartó, hogy még a magasság különbséget is így leküzdi?



2015. szept. 14. 12:37
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
27%

Ne erőltesd. A húgomnak volt nála alacsonyabb a férje, aki a frusztrációját és a kisebbségi érzését később a húgomon töltötte ki. Ráadásul iszonyat gonosz is volt, az őt ért nőktől lévő sérelmek miatt.

Keress magadhoz illő nőt. Számtalan cirkáló nőci van..

2015. szept. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Csak azt ne mondjátok, hogy hagyjam és felejtsem el, mert minden nagyon jól működne kettőnk között, ha nem lenne ez a blokkolás a fejében.
2015. szept. 14. 12:44
 3/30 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem jelentéktelen dolog ez a magasságkülönbség-izé, de ha őt ennyire zavarja, akkor keress olyan nőt, aki magadért szeret.
2015. szept. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
Van, akinek számít a magasság, szóval ha ő pont ilyen, akkor nehéz dolgod lesz, hogy meggyőzd. Én megfigyeltem azt, hogy nekem eddig milyen férfiak voltak vonzók, milyenekkel volt már kapcsolatom, és eddig mind magasabb volt apámnál (volt, aki csak pár centivel, volt, aki sokkal), nem mászkálok colostokkal, de szemmértékre elég. Én amúgy is kompenzálom magasított sarkú cipővel a saját magasságomat, mert amúgy max. tudomásul veszem, hogy ekkora maradtam, de még egy kicsit jó lett volna nőni, szóval lehet, hogy emiatt is számít nekem a magasság, mert a sajátommal sem vagyok elégedett, és korrigálom. Egyébként milyen magas a te kiszemelted?
2015. szept. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Gondolod, egy cipő számítana neki? Eleve nem hordhatsz mindig cipőt (pl. strandon). Én úgy gondolom, neki nem csak a külvilág fontos, hanem ő maga nem tudja elképzelni, hogy alacsonyabb férfit válasszon. Meg szabad kérdezni, melyikőtök hány centi magas?
2015. szept. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Nem azt kérdeztem, hogy mit csináljak, mert azt már tudom, hanem, hogy mit szólna egy magas nő, ha megtenné ezt a lépést felé egy férfi???
2015. szept. 14. 12:53
 7/30 A kérdező kommentje:
Ő 184, én pedig 179
2015. szept. 14. 12:54
 8/30 anonim ***** válasza:
77%

Ha kitartással sem tudod levenni a lábáról, akkor sajnos tényleg veszett a dolog. Ha neki ennyit számít az esztétikum, akkor majd azért fog kidobni, mert véletlen egyszer felszedsz pár kilót.

A patás cipővel mondjuk jelezheted, hogy komoly a szándékod, és még humor is van benne, ezért nem akkora hülyeség. (Technikai jellegű megjegyzés: Az a cipó, ami belülről magasítva van, az kívülről is magasítva van, magyarul olyan nincs, hogy kívülről nem látszik. Hoppá!)

Szóval szerintem is ő gondolkozik rosszul, tegyél róla, hogy ezt belássa. Hajrá!


Ui.: Azért Elton, Jagger és Tom Cruise esetében vedd figyelembe azt is, hogy nekik annyi pénzük van, ami elég nagy magasságkülönbséget áthidal. ;)

2015. szept. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
Próbálkozhatsz, de ne erőltesd, akkor csak jobban eltávolodik, ez meg gondolom nem cél. Ez nem olyan dolog, amit csak úgy lehet irányítani. Vagy nyitott rá valaki vagy nem, vagy számít vagy nem, és ennek általában megvan az oka. Tudok olyan párokat, akiknél működik, de ők vannak kevesebben az én ismeretségi körömben.
2015. szept. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:

Mit szolnek? Mi lenne ha kitomnem a melltartomat zoknival?

Ugyanugy alacsony maradsz hozza kepest. Engem is zavarna es ezen nem valtoztatna egy cipo. Bar szerencsere en 170 vagyok, tehat nem annyira nehez magasabb pasit talalni.

2015. szept. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!