Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A különcöknek, magányos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A különcöknek, magányos farkasoknak a mai "modern" világban lehet barátnőjük/feleségük?

Figyelt kérdés
Olyanokra gondolok, akik nem társasági lények,nem partiarcok,nem "páwák",nem öntelt egoisták, de ugyanakkor vágynak ők is barátnőre, mert annyira azért nem akarnak egyedül lenni. Vagy ők jobb, hogyha a partiarcok/menőcsávók korszakában inkább lehúzzák a rolót, és szerzetesrendbe vonulnak vissza?

2015. dec. 1. 19:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
61%
Hát egyáltalán nem kell úgy tenned mint ahogy leírtad. Annak semmi értelme. Minden korban voltak különcök. előbb-utóbb megtalálod azt aki hozzád való, és ebben a "modern" világban még a technika is segítségedre van :)
2015. dec. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen típus vagyok. Ami azt illeti, fáraszt a legtöbb ember, hiszen csak az 5 érzékszervükkel érzékelhető világban élnek. Nekem szükségem van a láthatón túli megértésére is, szeretek filózgatni erről, már akivel lehet. Hm, nem görcsölök soha rá erre, mert minek? Voltak már barátnőim, általában az iskolákban ismertem meg őket, ahová jártam, néhány kivétellel. Sosem nyomulok, mert nem állok be a sorba, és nincs is erre szükségem. Ha megtalálom a szellemi nőt a másikban, akkor érzem, hogy kell nekem. Általában mostanság neten kezdek el beszélgetni, akár itt, akár facen, akár más fórumokon. De semmi erőltetés.
2015. dec. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
89%

Szerintem lehet. Ugyanannyi ilyen lánynak és nőnek kell lennie, mint férfinak.

F

2015. dec. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
Ja, azt lehagytam, hogy nyilván ők mivel visszahúzódóbbak, nem fogok látni őket mindenhol, szóval erősebben kell keresni.
2015. dec. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
34%
Nem igazán, legfeljebb ha nagyon jól néznek ki. Az igaz, hogy lányok is legalább ugyanannyian vannak ilyen paraméterekkel, viszont ők is a páwákra meg a partiarcokra buknak.
2015. dec. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
32%
Jaj, hagyjad már, hogy te mekkora egy különc lennél csak mert nem jársz bulizni! Meg a csúnya modern világ, ja. Nem kell a dráma, pláne, ha téves.
2015. dec. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
81%

Kedves Ötös. Nem mind, én pl kifejezetten nem szeretem a "pávákat" :)

A legtöbb lány egy rendes normális srácot szeretne, csak mivel a társadalom és a média befolyásolja a tudatukat, elfelejtik, hogy mit akarnak és mi is fontos igazán, sajnos. Pedig ott lenne bennük!


19/L (egyes válaszoló)

2015. dec. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

"ebben a "modern" világban még a technika is segítségedre van :)"


A technika, magyarra fordítva a közösségi oldalak ponthogy a ribiket mutogatják... Egy magamfajta, még ha akarnám is őket, akkor sem számolhatok velük...

2015. dec. 1. 20:10
 9/19 anonim ***** válasza:
61%

"A legtöbb lány egy rendes normális srácot szeretne, csak mivel a társadalom és a média befolyásolja a tudatukat, elfelejtik, hogy mit akarnak és mi is fontos igazán, sajnos. Pedig ott lenne bennük!"


No azért tisztázzuk a normális szó jelentését nőknél, férfiaknál.


Férfiaknál = kedves, hűséges, odaadó, játékos, intelligens és társai

Nőknél a gyakorlatban = jóképű, izmos, tehetős, kemény jellem, tele kapcsolatokkal és társai


Ez nem általánosítás, csak ezt szoktam látni csomó helyen, nőnél. Aki pedig hagyja magát, hogy a mainstream média, szülei, barátai agymosásban részesítsék, az meg is érdemli azokat, akikkel sokszor összehozza a sors.

2015. dec. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

szerintem ez nincsen mindenkinél így...

na jó.. másról nem beszélhetek, nálam nincs


(az a lány akinek a szövegéből idéztetek)

2015. dec. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!