Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A különcöknek, magányos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A különcöknek, magányos farkasoknak a mai "modern" világban lehet barátnőjük/feleségük?

Figyelt kérdés
Olyanokra gondolok, akik nem társasági lények,nem partiarcok,nem "páwák",nem öntelt egoisták, de ugyanakkor vágynak ők is barátnőre, mert annyira azért nem akarnak egyedül lenni. Vagy ők jobb, hogyha a partiarcok/menőcsávók korszakában inkább lehúzzák a rolót, és szerzetesrendbe vonulnak vissza?

2015. dec. 1. 19:08
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
43%
Ne általánosítsunk, elég sok lány van akiknek nem jönnek be a pávák és a hasonló menőcsávók. Nekem is kifejezetten a visszafogottabbak és a kicsit különcök jönnek be
2015. dec. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Én odavagyok a különcségért, persze ízléses mértékkel, mert azért van már az a szint, ami durva, van olyan irányzat, amit nem szívesen látnék pasin, mert nem a leg férfiasabb, de hát belső tulajdonságokat illetően szeretem, ha valaki kilóg a sorból, és nem másokat majmol, hanem van saját személyisége, és meg is éli, fel is vállalja. És nem megy a divat után meg ilyesmi, hanem egyszerűen csak önmaga, és ettől különleges és kelti fel az érdeklődésemet, hogyha látszik rajta, hogy nem azt mondja amit mások elvárnak, hanem látszik, hogyha a véleményét kérdezem, akkor tényleg végig gondolja, és azt mondja el nekem. Ez egyezhet és különbözhet is a többség véleményétől, de azért ne szajkózza, mert azt hallotta másoktól; meg úgy tudja, hogy az az elfogadott, és nem akarja, hogy kinézzék őt onnan; külsőleg meg tényleg ne olyan páwuska legyen, hanem szép férfias kinézetű; szóval ne csináljon magának extrém abszolút nem férfias frizurákat; meg öltözködjön pasisan, hogy látszódjon rajta, hogy ő tényleg egy ízig-vérig igazi férfi.
2015. dec. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
100%

A viccelődős, poénos srácokkal (nem a bunkózó parasztra gondolok) például tudok jókat beszélgetni, általában jól kijövök velük, de egy olyan gyúrásnak élővel vagy páwával nem tudnék mit kezdeni, azok sosem vonzottak különösebben. Egyszerűen nem lenne közös témánk.

Csak kár, hogy van sok normális srác, aki úgy érzi, hogy csak a "falkával" megy majd valamire ezért vakon követi a tömeget és elveszti az egyéniséget. Tényleg kár értük.


Csak úgy mellékesen megjegyzem, hogy bár szép is tud az lenni, ha egy férfi izmos és kockahas meg minden, de aki csak azért sportol, hogy kirakatba lehessen rakni nem olyan értékrenddel rendelkezik, amilyet én keresek.

2015. dec. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
Szerintem simán lehet esélyed egy értelmes, egészséges értékrendű lánynál, főleg, ha jófej vagy és ki is nézel valahogy. Hidd el, nem minden csaj a 30 kilós, taknyos hajú páwákra vagy a 150 kilós, kopasz kigyúrtakra bukik, vannak, akiknek még a normális pasik jönnek be. Csak ne a plázacicák és a diszkókirálynők között keresgélj.
2015. dec. 6. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Azok a lányok,akik ilyen barátra vágynak(nem pávákra),hidd el sokan vannak..csak nehezen találni rátok,pont ezért mert nem a bulikba hajtjátok a csajokat...

Lehet sablon szövegnek tűnik,de nem csak a külső számít,nagyobb az esélye annak hogy ha találsz valakit az valóban saját magadért fog megszeretni..

32N

2015. dec. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehet.A lenyeg valoban hogy ne gorcsoljon ra a csajozasra azember .Nekem mindig akkor jott eddig ossze kapcsolatom mikor laza voltam nem voltam gorcsos.Altalaban a nok talalnak meg ilyenkor.
2015. dec. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Én is eléggé különc vagyok. Voltak barátnős próbálkozások több kevesebb sikerrel. Legutoljára egy elég komoly kapcsolatom volt de sajnos szakítás lett a vége. Néha elgondolkodom én is, hogy vajon valaha megtalálom-e azt a lányt akivel mindketten őszintén szerethetjük egymást. Néha szomorkás vagyok miatta aztán foglalkozom a kis hobbijaimmal. Az legalább leköt. :) Valahogy azt vettem észre, hogy a fiatalokat nem igazán lehet komolyan venni (eddigi tapasztalataim alapján). Az idősebbek pedig inkább a ló túloldala. Hirtelen mindenki gyereket akar, stb. Én erre még nem vagyok felkészülve. Korosztályomban pedig eléggé elvétve látni csak embert. Nem tudom mi van.. ennyien dolgoznak külföldön vagy ennyire megvan mindenkinek a társa?

25/F

2015. dec. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Biztos lehet, de nem kell. Nálam ez olyan dolog, ha bejönne a képbe egy olyan lány (eddig 1 volt olyan), akivel azt mondom, hogy megpróbálnám ezt a párkapcsolatos dolgot, akkor nem utasítom vissza.

De viszont pont azért vagyok "magányos farkas", mert nem igazán viselek el más embert magam körül. Nekem fontosabb a szabadságom, meg hogy azt csináljam amit akarok, akkor, amikor akarom, és senki nem szólhat bele. Sokkal többet ér ez mint bárkinek a társasága. Nem vagyok túl kedves ember, eléggé érdektelenül állok az emberekhez, így biztosítom a saját nyugalmamat.


Azt vettem észre, hogy az emberek nagy része alapból arra van szocializálva, hogy legyen partiarc, sok haverral és állandó programokkal, ha pedig valaki nem igényli ezeket a dolgokat, furán néznek rá. Nem tudják, hogy van más alternatíva, saját tudatlanságuk miatt, ezért nem igazán értik meg a magunkfajtát...de nem is kell, fárasztó megértetni velük.

2015. dec. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Érdekes, hogy ezen az oldalon mindenki "magányos farkas" meg különc aki nem bulizik/bunkó/iszik.

Csak nekem tűnnek ezek alulszocializást visszahúzódó srácoknak akik nem saját döntésből vannak egyedül?

Mellesleg leírás alapján semmi különleges nincs a kérdezőben, átlag magámyos srác aki különlegesnek próbálja beállítani a bátortalanságát.

2015. dec. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!