Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresési problémám az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresési problémám az alábbi: Hol találok magamnak tudós társat?

Figyelt kérdés

Sajnos Magyar vagyok így korlátozottak a lehetőségeim de hogy üzenhetnék egy olyan embernek mint én vagyok?

Manapság a tudomány egy olyan szociális ágazat melynek eme országnak nevezett régióban nem talál helyet. Így nehéz dolgom van. Van e olyan internetes oldal vagy blog vlog vagy valami egyéb ahol nyomot találhatnék a kérdésem céljához?



2015. dec. 1. 22:58
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
én nem vagyok tudós, de nagyon érdekeln a csillagászat és a tudományok, és szívesen képezném magam benne, de én is azt tapasztalom, hogy a környezetemben rajtam kívül senkit nem érdekel magasabb szinten. majd nézem a kérdésedet hátha valaki ír valami okosat.
2015. dec. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

Esetleg hasonló érdeklődési körű csoportokra, közösségekre gondoltatok már?

Pl. ilyesmire gondolok: [link]

2015. dec. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 Hardy Weinberg ***** válasza:
100%
Egyszer valakitől azt hallottam, a tudós egy halott kutató. Így nehéz dolgod lesz!
2015. dec. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 Molyember ***** válasza:
100%
A helyesírásod és a fogalmazásod alapján érettségid sincs.
2015. dec. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

Semmi információ rólad.

Hány éves vagy, nő vagy férfi vagy, milyen tudomány foglalkoztat?

Ezek nélkül, a kérdésed egy nagy nulla.

2015. dec. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Sztriptízbárban próbáltad? Pár ft a bugyiba, és tudós lesz rögtön! :-D
2015. dec. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
én is mindig úgy képzeltem, hogy olyan társam lesz majd, akivel tudományos és filozófiai kérdéseket fogunk megvitatni. de nem csak hogy párban, még sima barátokban sem találok hasonló érdeklődésűt, pedig már próbáltam keresni ilyesmi csoportokat. nem mintha én tudós lennék, egyszerűen csak érdekel sokminden, és szívesen olvasok ilyesmiről.
2015. dec. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

facebook.com/groups/tudostarkereso/

Úgy döntöttem mivel nincs ezért legyen. :)

A helyesírási hibákat csak azért rakom bele mert mindenki más is. És fejlődik a nyelv. Igaz visszafele de akkor is.

Én is csillagászat egy egészen más ágával foglalkozom de csak elméleti szinten. A távolsági űrutazás lehetőségeivel. De bármilyen nem világi és hétköznapi tudományban helyet foglalok ha aktuális.

2015. dec. 2. 00:03
 9/24 anonim ***** válasza:
Csillagasznak tanulok ha lany vagy irj ha gondolod. 21F
2015. dec. 2. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 rrrrrreennnnn ***** válasza:

Jò dumàval magyaràzod a helyesìràsi hibàkat.

Itt a gyakorin bàrmikor talàlhatsz tudòst magadnak.

2015. dec. 2. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!