Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért kell ezt csinálni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell ezt csinálni a férfiaknak?

Figyelt kérdés

Nem értem miért nem lehet normális módon ismerkedni. Miért van az, hogy a pasi egyből a dugást erőlteti?

Rögtön az első randin, mondván ha lesz szimpátia ezt meg azt csinálunk.

De minek előre ilyesmit eltervezni? Egyáltalán nem tartom normális dolognak az első randin szexelni akkor se ha nem vagyok már 20 éves.

Van valami tapasztalatotok erről?


2015. dec. 3. 14:01
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
10%
Ha nincs szex az első randin, akkor második randi már nem is lesz ;-)
2015. dec. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
95%
Az ilyenekkel nem kell foglalkozni, keresgélj tovább, megéri :-)
2015. dec. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
23%
Mert minden pasi alapvetően dugni akar, minek akkor elhúzni a dolgot mindenféle pótcselekvéssel? ;)
2015. dec. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
22%

#3:

És minden nő azt akarja, hogy megdugják ... csak álszenteskednek ;-)

2015. dec. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

Nyilván lesz szex, már ha van egyáltalán közös szimpátia.

De odáig el kéne jutni, így viszont esélyt se látok rá.


Ha az első randin lesz szex.. akkor se lesz második:-) azért ennyire nem vagyunk ostobák.

2015. dec. 3. 14:18
 6/30 anonim ***** válasza:
54%

Engem már két lány is kritizált amiatt, hogy első randin nem létesíttetem semmilyen fizikai kontaktust.


Az egyik azt mondta, hogy rohadtul férfiatlan vagyok, azért mert meg sem próbáltam lesmárolni.

És ez az első randi volt, miután egy buliban megismerkedtünk ,tehát kb 3-4 órát töltöttem vele összesen.

2015. dec. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
19%

Azért mert, ha egy nőn nem látom már rögtön az elején, hogy le akar velem feküdni akkor felesleges erőltetni az egészet.

Most őszintén, miért is lépsz első sorban párkapcsolatba vagy keresed a másik nem társaságát? Nem azért, hogy mindenféle random dologról beszéljek vele hosszú ideig. Jó, nem kell egyből ágyba bújni, de azokat akik nyújtják mint a rétest vagy teljesen kiakadnak már akkor is, ha feljön a szex mint téma kerülöm.

2015. dec. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%

Férfi lévén szeretem megismerni azt a személyt aki iránt szexuálisan is vonzódok...

pár találkozó aztán afféle baráti találkozók együtt filmezés közös programok és amikor már a gátlások szinte le vannak egymás előtt vetve jöhet a szex :)

Valamiért az első gondolatom ha meglátok egy számomra vonzó nőt nem a szex...

23 éves vagyok... Szerintem én nem a 21 századhoz vagyok programozva...

2015. dec. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
95%
Vannak még normális pasik,az ilyeneket meg hagyd pichába!
2015. dec. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
95%
egyet értek az előttem szólóval.:)
2015. dec. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!