Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiatal, egyedülálló anyukaként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal, egyedülálló anyukaként mikor kellene megmondanom a férfiaknak, akik leszólítanak, hogy gyerekem van?

Figyelt kérdés
Nem látszok anyukának a lányom nélkül. Teljesen oké, hogy nem mindenki szeretne megismerni, de mikor kellene mondanom, hogy ne kapjam meg a szólhattam volna előbb mondatot?
2015. nov. 23. 14:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Aki leszólít, annak minek megmondani? Ha egy leszólításból majd randikérés lesz, amiben benne is vagy, akkor.

Mondjuk: "Legyen inkább 8 után, az anyukám onnantól tud a lányomra vigyázni!"

2015. nov. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az első jót írt, bár én még árnyaltabban fogalmaznék, hogy a férfinak legyen lehetősége dönteni, hogy akarja-e így is. Mert igen rosszul esne, ha a fenti mondat után azt kapnám, hogy "ja, gyerek van? akkor ne is randizzunk!".

Szóval ha randikérésre kerül a sor, akkor mondanám, hogy részemről ez picivel több szervezést igényel, mert kisgyermekem van. Tehát bele se mennék addig a randiba, amíg nem tisztáztuk ezt a lényeges dolgot. Ha így is érdekli, akkor rendben.

2015. nov. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mindig azt mondtam, mikor kezdett randi irányába terelődni a beszélgetés, hogy mielőtt nagyon belemennénk a dolgokba, nekem van egy kislányom.

Innentől eldönthette a másik, hogy így is érdeklem-e, vagy sem.

(Bár én legtöbbször neten ismerkedtem, ahol a profilomnál ki volt írva. A jelenlegi párom is így lett.)

2015. nov. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%

Nincs veletlenul egy gyereked aki el tudna jatszani az enyemmel kerdes tok jo lenne kezdesnek.


Tudom h nem illik kerdesbe kerdezni de nagyon latszodik a ffiak arcan vmi amikor ezt vhogy kozlitek vagy sokszor volt az h miert nem mondtad korabban?

2015. nov. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egy anyának a gyereke minden pasi előtt áll. Ha már az elején mismásolni kell a fickó felé az gáz. Engem ahogy randira hívnak rögtön közölöm hogy gyermekem van.
2015. nov. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Rögtön ahogy randira hívnak közlöm.Ha a pasinak ez problémát jelent akkor ne raboljuk egymás idejét.
2015. dec. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!