Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan pasizzak, ha van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan pasizzak, ha van egy kis szociális fóbiám?

Figyelt kérdés

Az a problémám, hogy borzasztóan zavarba jövök és leblokkolok, ha odajön hozzám beszélgetni egy olyan férfi, aki még tetszik is. Elvörösödök és nem tudok fesztelenül beszélgetni.

Ezután általában már nem szoktak keresni, mert elkönyvelnek unalmasnak, zárkózottnak, antiszociálisnak, hiába próbálok meg minden erőmmel kedves lenni és hiába tartanak szépnek. Nem igazán voltak még sikereim a szerelemben.


Hogyan küzdjem le ezt a szorongásomat?


23/L



2015. dec. 5. 14:15
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Asperger?
2015. dec. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Honnan veszik hogy unalmas vagy? ha nem is mersz beszélgetni,ha félsz az majd feloldódsz és önmagad lehetsz,így időbe tellik
2015. dec. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Próbálj meg neten ismerkedni, és akkor ott megismerni valamilyen szinten az adott embert. És akkor ez már nem lesz probléma.

25/F

2015. dec. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem aki ennyiből elítél, az nem is igazi FÉRFI.

Nem azért, de pasi létemre én is meg tudok lepődni, ha odajön hozzám valaki egy tök hétköznapi dolgot megkérdezni, főleg ha el is vagyok gondolkozva.


Ráadásul egy nőnél szerintem még cuki is tud lenni, ha elpirul egy kicsit. :)

Amúgy meg ilyen helyzetben a pasi dolga oldani a feszültséget. Nem célom nekem kínos helyzetbe hozni egy nőt, max picit zavarba! :P

Hidd el, ettem már le magam "véletlenül" fagyival nyáron, csakhogy ne a saját szorongásával foglalkozzon, hanem tereljem a figyelmét valami poénosabb dologra. :)

2015. dec. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia, Volt dolgom hasonló problémával rendelkező lányal és én egy filmből loptam az otletet ami be is vált.. Amúgy nagyon aranyos volt nekem tetszett h van ilyen problémája egyrészt h nekem is vannak problémáim. . Az otlet amúgy SMS randi..
2015. dec. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
56%

Felvilágosítalak.. Ha odamegyek egy lányhoz aki aztán csak szűkszavúan, tárgyilagosan válaszolgat, nekem az jön le, hogy nem vagyok szimpi a lánynak és onnantól úgy gondolom nincs értelme erőltetni a dolgot.

Szóval azt tanácsolom, ha valaki tetszik, jelezd neki legalább mosolyokkal.

2015. dec. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ez inkább aranyos :) én is hasonlóképpen vagyok mint te, bár azért nem blokkolok le, ha egy lány megszólít :D egyébként ha van kedved beszélgetni írhatsz nyugodtan :)
2015. dec. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 nyitott fiú ***** válasza:
Vegyél nagy levegő, és próbálj nyugodtan beszélgetni, drukkolok
2015. dec. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!