Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon elrontottam a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon elrontottam a barátom szociális életét?

Figyelt kérdés
Egy csoportba vagyunk egyetemen és szinte csak lányok vannak a csoportba. A fiuk akik még a csoportba vannak, kicsit "más világba vannak", a barátom nem találta velük a szót, ezért inkább a lányokkal haverkodott. Eleinte nem zavart, de láttam, hogy mennyire jól érzi magát velük, én pedig közöltem vele, hogy zavar. Ez után nem igazán állt szóba a lányokkal, teljesen egyedül érzi magát. Az egyetemen kívül nem tudott még haverokat szerezni, mivel nem volt ideje eljárni nagyon sehova. Szerintetek én hibáztam? Teljesen be van zárkózva és nem tud igazán beszélni senkivel.
2015. aug. 19. 23:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nagyon elrontottad. Miért baj az, ha lányokkal beszélget? Nem megcsal, csak képes velük kommunikálni. Egy kapcsolatban, alap a bizalom. Ha nem bízol benne, miért vagytok együtt?
2015. aug. 19. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Magamba nem bíztam, féltem, hogy mással ha jobban elvan, akkor lecserél majd...
2015. aug. 19. 23:50
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyetemen ennyi ésszel? Egy sajtburger menüt kérek kólával.
2015. aug. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De nem akartam ezt, most már hiába mondok akármit, mintha nem is akarna újra beszélni velük.
2015. aug. 19. 23:57
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Hahaha, utolso nagyon vicces


Tenyleg eleg gyengeelmeju lehetsz kerdezo ha ilyen h.lyesegeket csinalsz.


Hagyd beken a baratodat, mondd meg neki hogy azzal beszelget akivel akar, te meg keressel magadnak "self improvement" olvasnivalot, hogy egy kis onszeretetet/onbecsulest talalj es ne masok eletet keseritsd meg a bizonytalansagoddal.

2015. aug. 20. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
60%
Mondjuk a gyerek is hülye volt hogy engedelmeskedett neked ahelyett hogy képen röhögött volna.
2015. aug. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!