Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs önbizalmam! Hogyan ismerkedjek meg vele?

Figyelt kérdés

Lehet gyerekesnek fogok tűnni, úgy is érzem magam. 18 éves lány vagyok, nem volt még kapcsolatom. Lehetett volna, de én nem szerettem eléggé a fiút. Nyáron csókolóztam egy haverommal, de megbeszéltük, hogy semmi komoly dolog nem lesz belőle.

Most ismerkedtem meg egy sráccal, egy suliba járunk, nagyon szimpi, kedves srác. Meg szeretném őt ismerni, de nemtudom hogyan.

Ráírni félek, mert lehet nyomulósnak tartana. Meg ilyen sablonos se akarok lenni, hogy "szia.mizu?"

Szerencsétlen vagyok tudom. :-\


2015. dec. 5. 14:22
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem nyomulás, ha kedvesen ráírsz, valahol el kell kezdeni. Meg ugye ha akarsz valamit, akkor valamennyire nyomulnod is kell. A zaklatás, ami kerülendő, hogy percenként írsz neki, és hisztizel, ha nem azonnal válaszol.

Az pedig csak rajtad múlik, hogy mennyire sablonos, amit írsz. Gondolkozz el közös pontokon, és arról kérdezz/beszélj először. "Láttam te is jelentkeztél rajz faktra, csak nem te is valami művészeti egyeztemre készülsz?"

2015. dec. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!