Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ismerkedjek meg egy ismeretlen sráccal, ha jelenleg 0 az önbizalmam?

Figyelt kérdés
Régen egy középiskolába jártunk, vagy két évfolyammal járt felettem, viszont ez már elég rég volt, mert már lassan diplomázik a srác. Véletlenül találtam meg Facebook-on és teljesen megváltozott, nagyon jól néz ki,de ő tuti nem emlékszik rám. Egyik barátnőm régen jóba volt vele, aztmondta beszél vele ha ugyvan,de nem merek belevágni, ennek oka pedig a súlyom. 154cm vagyok és 55 kiló. Előző barátom szó nélkül elhagyott, akkor kezdtem fogyózni meg sportolni, mert bebeszéltem magamnak hogy biztos a súlyom miatt...még szeretnék leadni 10 kilót, de az ugyebár idő, és félek addig a srác becsajozik. Őt meg mostanság amúgy is elkapta a testépítési láz, szóval sokat foglalkozik a testével, nem hiszem hogy egy ilyen guruló kéne neki mint én.
2015. júl. 6. 22:59
 1/6 anonim ***** válasza:

"Véletlenül találtam meg Facebook-on és teljesen megváltozott, nagyon jól néz ki"


Ja és most már kell, mert jól néz ki. Eddig nem kellett, bezzeg téged, ha valaki visszautasít, mert kövér vagy, besértődsz.

2015. júl. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Megváltozott az évek során ennyi, férfiasabb lett.
2015. júl. 6. 23:08
 3/6 anonim ***** válasza:
Sehogy. Maradj a szinteden.
2015. júl. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Milyen bunkók vagytok! Már csak a külső számít? Ne hallgass az előzőkre...A kisugárzás a lényeg meg, hogy jól érezze magát veled.. Viszont önbizalom nélkül ez nem fog menni! Ha magadat nem szereted miért várod el, hogy más ezt tegye? Magadat erősítsd te vagy a fontos:) A srác elkezdett magával foglalkozni, a testével..nyilván ő is önbizalomra tett szert ezáltal..te ne függj egy pasitól sem!! Magadat hozd helyre, nem csak külsőleg lehet változni, ezt először a lelkedben kell eldöntened..hidd el, hogy jó vagy keress magadban pozitívumokat írd fel egy papírra pl.: "gyönyörű a tekintetem " "csókos szám van"..bármi a kedvenc testrészedet is leírhatod meg a kedvenc tulajdonságaid:) Ha belülről jónak látod magad ragyogni fogsz és más is annak fog látni, utána adhatsz neki jeleket, hogy vonzódsz iránta..írj rá, kérdezd meg miujság..kezeld jól a helyzetet legrosszabb esetben mi történhet? nem dől össze a világ..és legalább magadat fejleszted ezáltal! ;) Hajrá
2015. júl. 7. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, neki csak a kulso szamit. Persze benne talaljak meg a szepet ami belulrol fakad, de o csak a helyes izmos pasikat hajlando eszrevenni.
2015. júl. 7. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
jelöld be, ha vissza igazol akk írj rá. Mi ezen olyan bonyolult? nem tudhatod milyen csajok jönnek be neki, lehet pont te vagy az ideálja. egy próbát megér, nem sokat veszthetsz.
2015. júl. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!