Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randi kérés, mikor?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az elmúlt pár hétben próbálkoztam netes társkeresőkön ismerkedni. Már jópár lánnyal sikerült kicsit jobban elbeszélgetni, nem csak szia mizu, semmi, viszlát... :) A kérdésem az lenne, hogy ti mikor érzitek azt a pontot, hogy jó lenne felvetni az első találkát? Nem időben kérdem, mert az nem releváns. Hanem, hogy a beszélgetés során mennyire ismeritek meg egymást? Amikor már úgy érzi az ember, hogy személyesen is már lennének témák amikről beszélni lehetne? Elsősorban lányok válaszát várnám, hogy nálatok mi minősül korainak, és mi minősül nyusziságnak? :D

24/F



2015. dec. 6. 12:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Több éves netes ismerkedési tapasztalat alapján:

Minél előbb, amikor már az "alap" információkat egyeztettétek, és nincs semmi kizáró ok.

Két okból:

Neten senkit nem lehet igazán megismerni, csak élőben dől el, hogy milyen a kisugárzása, megvan-e a vonzalom. Minél tovább húzod, annál inkább bele tudod élni magad olyasmibe, ami nincs... (és a másik fél is), annál nagyobb a csalódás lehetősége.

A másik, hogy tapasztalatom, hogy (nemtől függetlenül), aki halogatja a találkozót, az nem is akar komolyan ismerkedni, annak elég a beszélgetés, vagy fél a párkapcsolat kialakulásától, vagy kamu, vagy sok minden más lehet.

Én nőként két beszélgetés után már el tudtam dönteni, hogy akarok valakivel találkozni, vagy sem. A többi meg úgyis a találkozón dől el.

2015. dec. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Csak ugyan azt tudom mondani mint az első.
2015. dec. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Akkor nem éri meg halogatni.
2015. dec. 7. 00:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!