Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Így sosem lehet már senkim? L/24

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így sosem lehet már senkim? L/24

Figyelt kérdés
Még szűz vagyok, és szégyellem, ha járok valakivel, vagy ismerkedek, hogy mondjam el neki?
2015. dec. 6. 17:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
42%
Nem értem, mit kell ezen szégyellni.
2015. dec. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
41%

Ne légy butus. :) Nem vagy bűnöző, cask még szűz. :D Ha megvan a bizalom nyugodtan mond el. :D

Én mielőtt szeretkezésre kerülne a sor tudni szeretnék róla, mert az merőben más viselkedést követel meg. :)


22/F

2015. dec. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 RRR ***** válasza:
12%

de

ne szégyelld ,miért is tennéd

ezért csak jobban fog szeretni és tisztelni a férfi

simán mond el,feketén fehéren,hogy tudjon rád figyelni és türelmesnek lenni szeretkezés előtt-alatt

2015. dec. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nyugi ezen a férfiak nem akadnak fenn.
2015. dec. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
46%

Először is: ne ezzel kezdd! Miután kellően megismertétek egymást, és már egy bizonyos fokú bizalom kialakult, ha szóba kerül a szex, simán csak mondd el, hogy még nem voltál senkivel. Aki komolyan gondolja, azt ez hidegen fogja hagyni, vagy akár még egy óriási plusz is lehet, hogy ha odáig juttok, neked ő lehet az első. Aki meg csak egy kósza numerát akar, az jobb is, ha eltűnik. ;-)

Azt soha ne szégyelld, hogy nem adtad oda magad bárkinek!

2015. dec. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Hát azért dicsőségnek se mondanám ezt a helyzetet.
2015. dec. 6. 17:22
 7/16 anonim ***** válasza:
20%

Sajnálom, de a törvények értelmében ezért a kapitális bűnödért kötél általi halál a büntetésed, amit holnap hajnalban végre is hajtanak.


Komolyan, hogy lehet valaki felnőttként ennyire gyopár agyilag?

2015. dec. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Inkább kérkedned kéne vele.:)
2015. dec. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Hát én 24/F vagyok, szintén szűz, de nem félek attól, h sosem lesz senkim, mert senki nem tudja rólam, h szűz vagyok, és nem is tervezem senkinek elmondani, max majd utólag bevallom annak a lánynak, akivel elveszítettem. Am. nekem semmi bajom nincs a szűz lányokkal, sőt én például külön örülnék, ha szűz lánnyal veszíthetném el.
2015. dec. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ez nem szégyen,inkább tiszteletre méltó. Nem Kell,hogy mindenkinek több partnere legyen... Az, hogy még szûz vagy azt jelenti, hogy nem vagy könnyûvérû és, hogy neked bizalom meg szerelem Kell a szexhez ez így helyes.
2015. dec. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!