Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nektek mi volt a legrondább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi volt a legrondább csalódásotok az internetes ismerkedésben?

Figyelt kérdés
2015. dec. 9. 06:58
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

Nekem is volt 2 olyan randi, amikor nem jött el a csaj találkozni.

1. Akkor mondta le a randit, amikor már oda értem a megbeszélt helyre. De csak otthon olvastam el az üzenetét, mert neten írt.

2. Másik csaj sem jött el, messziről figyelt, azon röhögött a kis barátnőjével, hogy én ott várom őt egy helyen. (Tudom, hogy ott volt nem messze tőlem, mert mondta azt is látta, kóla volt a kezemben) Viszont ővele utána is találkozgattam, és sikerült szexelnem vele.

2016. márc. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
Egy társkereső oldalon ismerkedtem meg a hölggyel. Pár hétig beszélgettünk, nagyon szimpatikus volt,a ztán fokozatosan rátért, hogy van neki férje és 3 gyereke és leginkább olyan férfit keres, aki a válásában segítene neki, ügyvéddel, lahatással, pénzzel, stb.. Azóta se nagyon tudom hova tenni a dolgot. Pedig tényleg szimpatikus nőnek tűnt eleinte. Meg is szakítottam a levelezést vele ezek után.
2016. máj. 2. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:

2 diplomás értelmiségnek mondta magát...

A randira melegítő felsőben,foltos nadrágban jött,

a másik kijelentette ,hogy nála a2.randi már a szex.


Én sem értem minek ez a nagy hantázás,ha valaki nem olyannak szeret,amilyen vagyok,annak viszlát :)

2016. máj. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

Volt egy pár... :D

Ami most eszembe jutott, kb rám erőltette a találkozót a srác (nem voltam jó passzban, meg dolgom is volt, de "csak 1 órára érjek már rá".... megkapta.)

Ültünk a padon, tél volt, 5-6 körül màr sötét. Elkezdte, hogy amúgy ő nem akar kapcsolatot, de haverok lehetünk (nem mintha én annyira akartam volna bármit is.)

Szerinte az az 58 kg, ami az adatlapomon van, kamu, mert a combom elég vastag. Mondom, nem lenne érdekem ferdíteni, akinek nem tetszem, annak oly mind1, mit írok, de ahogy érzi.

Kb 10 percre rá megszólal, úgyis sötét van, nem jön erre senki, nem lehetne egy gyorsat a bokorban?...

Én telefon elő, hoppá, késésben vagyok, szia...

2 hónapra rá másik tàrskeresőn úgy ír rám, hogy mennyire tetszem, hogy valszeg azt is elfelejtette, hogy egyáltalán már beszéltünk, nemhogy találkoztunk is... xD

2016. máj. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

Elolvastam minden oldalon (!)a kommenteket. Tanulságos volt, mert például van ez az állítás, hogy a társkeresőkön a nők 1 kép alapján eldöntik a sorsod és válaszra se máltatnak szöveg. Igen ám, de mi van akkor, ha nem egyszer, nem kétszer már máshogy nézett ki az illető a randin mint a képen? Meg ugye külső szimpátia...


Na de tegyek hozzá én is egy párat:


Találkoztam egy duci csajjal, akit előző este (!) iwiw-ről szedtem fel. Egyszerűen a szűrőt úgy állítottam, hogy abba a városba dobja ki a szingliket, ahol tanulok, megfelelő korral. Ekkor ugye ő visszaírt, msn-eztünk (de rég is volt :D) és már másnap délben randiztunk is. Aranyos volt, a randi is könnyen eltelt, nyaltunk 1 fagyit de ő leette a blúzát xD és elment a közeli pláza mosdójába, meg ragacsos lett a keze. Utána elváltak útjaink, otthon folytattuk a beszélgetést, majd eljött az aminek nem kellett volna: pánikszerűen bejelentette hogy sűrgősen meg kell látogatnia az ezer éve nem látott barátnőjét (...) és majd jelentkezik. [értsd: kitárgyalt a legjobb barátnőjével, leadta neki az egész randit, de a csajnak nem voltam valami hű de nagy szám gondolom] Végül a csaj 1 mondatban be is fejezte a dolgot velem: Egymagasak vagyunk, és őt ez zavarja. The End.


Másik esetben egy csajjal ismerkedtem meg köztes közvetítő volt egy közös ismerősünk, hamar kiváncsi lett rám a kiscsaj, 4 évvel fiatalabb is volt, na szóval randiztunk, szépen elbeszélgettük az időt, kapott 1 tábla csokit is (ó milyen figyelmes vagyok?) aztán a csaj face chaten azt írta h nem érezte a vibrálást a 45 percesre sikeredett randin. The End.

2016. máj. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
A randin nem negy oda a másik fél, az nekem is megvolt. A Nyugatiban vártam a csajra kb. 20 percet. Ami nagyon zavaró, amikor nem írnak vissza. Ez annyira primitív szokás. Pozitív, hogy a jelenlegi párommal is az interneten ismerkedtünk meg és 1,5 éve vagyunk együtt.
2016. máj. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!