Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van több felszínes nő a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van több felszínes nő a társkereső oldalakon mint előben?

Figyelt kérdés
Általában azt vettem észre hogy a társkereső oldalakon sokkal több az olyan nő akinek nagyon fontos a külső. De itteni felhasználók mondják hogy egy csúnyább férfi inkább előben ismerkedjen mert társkeresőn sokkal több a felszínes nő. Valóban így lenne? Előben jobb lenne a helyzet? Vagy ott is ugyanolyan
2015. dec. 9. 17:13
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
Legalább annyi férfire is jellemző ez...
2015. dec. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Neten válogathatnak a nők kockázat és következmények nélkül.

Élőben meg csak úgy megtörténik velük a szerelem és a csábítás.


23/F

2015. dec. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
40%
Azért mert az olyanok mint én már egy ideje nem voltak ott mert kusza a magánélete éppen. Üdv 21/l.
2015. dec. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Élőben is ugyanannyi van.
2015. dec. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
71%
Minden nő felszínes élőben is, csak társkeresőn megtehetik, hogy vissza sem írnak, ha nem nézel ki jól, élőben pedig inkább hülyítenek.
2015. dec. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
64%
Társkeresőn olyan sokan nyomulnak az átlag vagy afeletti csajokra, hogy abszolút el vannak kényeztetve. Ilyen körülmények között szinte magától értetődő, hogy valamiképpen szelektálnak, és a külső a legegyszerűbb. Miért is érné be átlagossal, vagy az alattival? Élőben egész más a helyzet, mert ott a személyiség gyakran sokkal nagyobb súllyal esik latban...
2015. dec. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az is egy szűrő. Ráadásul a netes társkeresésnél mi az első, amit megtudsz a másikról? Hát a külseje.
2015. dec. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Úgy öszintén neten mi mással tudod felhívni magadra a figyelmet. Mint egy képpel?
2015. dec. 10. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Társkeresőn olyan sokan nyomulnak az átlag vagy afeletti csajokra, hogy abszolút el vannak kényeztetve."

Az átlag alatti csajokra is rengetegen nyomulnak, már csak azért is, mert a legtöbb társkeresőn ötször annyi férfi van, mint nő.

2015. dec. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az oldal teszi őket azzá. Ott én is azzá váltam. Képtelenség elmélyülni bárkiben is lelkileg sem a hely sem a szituáció nem alkalmas erre. Gyorsan töröltem is magam amikor felismertem hogy nem érzem ott jól magam. :)
2016. ápr. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!