Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Komolyan lassan gáznak számít,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan lassan gáznak számít, hogy nem akarok neten ismerkedni?

Figyelt kérdés

Itt az oldalon is sokszor leszólnak miatta, meg ismerőseim is, hogy "de ez a 21. század, ma már mindenki ott ismerkedik"... Nekem viszont akkor is olyan személytelen, plusz egy idő után Úgyis elakad a beszélgetés, ha csak annyi a téma, hogy "párt keresek. Én is".

Komolyan velem van a gond?


2015. dec. 10. 09:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nincs veled semmi gond. Valaki itt az interneten szeret ismerkedni, valaki pedig élőben. Embere válogatja.
2015. dec. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Optimális esetben a beszélgetés nem akad el,ha mégis,na akkor kell találkozni,mert elértetek arra a pontra,hogy már szükség van a személyes kapcsolatra,de ez hetekbe,hónapokba is telhet.

Én annak szoktam javasolni a netes ismerkedést akinek más módon nem megy és panaszkodik,hogy reménytelen a helyzete.

Aki tud természetes módon kapcsolatot teremteni a másik nemmel az inkább maradjon annál a megoldásnál.Jobb mint a netes ismerkedés,de nem mindenki képes rá.

2015. dec. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Én elfogadom, hogy van akinek ez jó, csak azt nem szeretem, ha engem leszólnak miatta :(

Hónapok? Te jó ég, a rekordom 2 nap, amíg tudtam levelezni valakivel :'D

2015. dec. 10. 10:01
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem, üdv a klubban, én is próbáltam, de csak addig volt jó, míg leráztam magamról a megfelelési kényzert, írásban könnyebben megszólaltam régebben, most már élőben mozgok ottonosabban.
2015. dec. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

ha valakivel van miről beszélgetni akkor neten is lehet meg élőben is... :D


egyébként nem gáz, de ez is egy lehetőség amitől megfosztod magad.

2015. dec. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én ismerek olyat, akivel nagyon jól elvagyunk élőben, neten viszont nincs otthon, szóval nem is nagyon használja ezeket a közegeket. :-)
2015. dec. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%
A netes ismerkedés zsákbamacska. Amíg napokon/heteken keresztül beszélsz valakivel, akit soha a büdös életben sem láttál, kialakul benned egy elképzelt "ideál", aztán amikor személyesen találkoztok, akkor esel pofára, hogy a képeken szereplő csajnak büdös a szája, csipás a szeme, a hangja olyan, mint egy tehéné, a testéről nem is beszélve, s végig tőmondatokban kommunikál, pedig a neten olyan szépen kifejezte magát írásban, a képeken is jól nézett ki. :( Szóval interneten szereti mindenki a másikat túlidealizálni, aztán a valóságban meg nagyot koppannak. És akkor ez még a jobbik eset. A gáz az, amikor olyannal beszélsz neten, aki teljesen másnak adja ki magát. (Önmagukat nőnek kiadó hülyegyerekek sem ritkák, s ezek között is vannak olyanok, akik már profi módon évek óta űzik a prankot.)
2015. dec. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#7-esnek tökéletesen igaza van. Könyvet írhatnék a netes ismerkedésem tapasztalatairól, mégsem teszem, mert már megírták páran. :D
2015. dec. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

De a netes ismerkedésre nincs kényszerítve senki,önkéntes alapon megy és a legtöbben ismerik a kockázati tényezőket.

Számtalan esetet tudnék mondani amikor minden klappolt és egyik fél sem hazudott magáról a másiknak.Két félénk visszahúzódó ember ilyen módon barátkozhat,ismerkedhet a legkönnyebben össze,olyan emberek akik az utcán simán elmennének egymás mellett,de a neten összeismerkedve esélyesek lehetnek egy sikeres kapcsolatra.

Aki úgy érzi,hogy zsákbamacska és feleslegesen vállalt kockázat az ismerkedjen személyesen,arra is adott a lehetőség mindenkinek.

2015. dec. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Élőben alapvetően jól tudok kommunikálni... bizonyos emberekkel. És itt tényleg "nagyon bizonyos embereket" értek, tehát kevés olyan egyénnel találkoztam, akivel érdemben el tudnék beszélgetni. Interneten meg az a helyzet, hogy semmivel sem különb az egész, mintha élőben menne, főleg ,hogy nagyjából ugyanúgy meg kell adni magadról szinte minden infót társkereső oldalakon, ha nem akarod magad később kínosan érezni.
2015. dec. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!