Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért hiszem azt, ha ráírnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszem azt, ha ráírnék egy idegen hölgyre Facebookon, akkor ő azt hinné, hogy egy megszállott elmebeteg gyilkos vagyok? 23f

Figyelt kérdés

mindig hallom ezt a lányoktól, hogy nem állnak szóba idegenekkel, meg nem akarnak ismerkedni olyanokkal, akiket nem ismernek, mert bizalmatlanok


gondoltam arra az elmúlt hónapokban, hogy ráírok néhány lányra a városomban ahol lakok, hátha szívesen ismerkednének, de inkább nem írtam, mert mindig arra gondolok, hogy valami eszelős elmebeteget látnának bennem


nem szeretek senki terhére se lenni, nem akarom ráerőltetni magam senkire, bár eddig sose volt barátnőm, kapcsolatom, fiatalabb koromban gimnáziumban sajnos mindig a lányok gúnytárgya voltam, így kialakult bennem egy afféle szorongás.. nyáron buliban próbálkoztam ismerkedni lányok között, de borzalmasan bénáztam, így nem javult a helyzet.. bármiről szívesen beszélek, de sajna nem vagyok jóképű srác.. eléggé selejtnek érzem magam..


2015. dec. 10. 20:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Rám egyszer írt egy srác facen, akit nem ismertem korábban. Közös ismerősünk sem volt, tehát fogalmam sincs, hogy hogyan talált meg.

Én szívesen beszélgetek mindenkivel, így neki is visszaírtam. Ha normálisan viszonyul valaki hozzám, akkor nálam természetes, hogy viszonzásul is ugyanígy viselkedem. :-)

Végülis a beszélgetés abbamaradt, mivel hogy is mondjam, nem tudodd értelmesen írni. Mármint az írásjeleket nem ismerte, így összefolyt minden. Megértettem, hogy mit akart, de azért ez zavaró volt számomra. Valamilyen értelmi szintet is mutat az ember írása. Persze én sem mondom, hogy teljesen helyesen írok, de ez már túlzás volt. De mindegy, hisz nem is ez a téma.

Szóval a lényeg, hogy nyugodtan írhatsz lányoknak. Nem mindenki lát bele rosszat. Persze jól megfogalmazott, normális szöveggel! :-)

Azt meg, hogy nem tartod magad jóképű srácnak, másnak attól még jóképűnek tűnhetsz! :-) Meg amúgy sem az a legfontosabb.

2015. dec. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ne erőltesd. Főleg ne idegenekkel. Úgyis tiltás lesz a vége, itt is csomó ilyen problémáról olvasni kérdéseket, hogy a lány egyik napról a másikra tiltotta a srácot, pedig semmi rosszat nem tett. Ismerkedj inkább személyesen, haverokon, munkatársakon stb. keresztül, legyen minél több ismerősöd, vagy legalábbis törekedj erre. A netet felejtsd el ismerkedés szempontjából... de úgy örökre.
2015. dec. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!