Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Elmebeteg lenne? Mit tegyek?

Elmebeteg lenne? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ez egyik barátnőm vagyis ezek után már nem vagyunk barátnők..Szeret durva beteges dolgokat tenni és minden féle dolgokat kitalálni és azzal dicsekedni..Pl: Gyóhyszert ivott borra és dicekedte ,hogy ő milyen drogos..Erre azt hittük ,hogy viccel..Ez után tegnap találkoztam vele olyan dolgokat mondott ,hogy be vizezte a macskát és be tette a fagyasztóba ,de nem halt meg mert a testvére kinyittota a fagyasztót és még élt a macska..(felnőtt 30-an felüli testvérei vannak nekije) Meg hogy felvágta a macska hasát és kiszedte a beleit..Én meg mentem el tőle meg mikor látta ,hogy ez nem tetszik neki akkor azt mondta: Jáj ez csak egy kis macska volt még csak egy és fél hetes ,de szerintem már nem élt még nem is látott meg ilyeneket...Lehet csak kitalálta vagy meg tette nem tudom ,de elég beteges lehet ,hogy nem kmplett a csaj?

Szóltam az anyunak és az egyik tanárnak is..A tanár szerint szólni kellene az anyumna az annyénak ,de volt ilyen eset és az anyja nem hitt nekünk (hogy a lánya 6-7.esen piál meg cigizik pl.) ,de mikor kiderült ,hogy igaz mindenkire azt mondta ,hogy együtt piálunk meg cigizünk a lányával .. és jó pár eset volt..a tanárnő meg azt mondta szólhatunk az osztályfőnökének ,de féllek ,hogy kiderül ,akkor valamit tesz ellenem vagy az anyja le ordítt vagy valamit..Az anyja mindíg ilyen volt sosem hitte el sőt minket alázott meg és ha kiderült ,hogy igaz minket is belé kevert.. Suliban akár mondanná az oszt.főnök nevet akár nem tudné ,hogy én köptem be meg csak nekem mondta el azt mondta ..De úgy érzem tennem kell valamit az állatokért és mivan ha tényleg igaz és egy emberben tesz majd kárt?



2014. nov. 24. 15:19
 1/10 A kérdező kommentje:
bocsánat a hibákért csak elromlott a billentyűzetem :(
2014. nov. 24. 15:22
 2/10 anonim ***** válasza:
Valami probléma van vele, az biztos. Épeszű ember nem bántja az állatokat. De lehet, hogy egy szó sem igaz az egészből, csak feltűnősködik. Azért mondja, hogy figyeljenek rá, ámuljanak. Ne az anyukájának szólj, hanem az osztályfőnöknek, hátha ő tud beszélni az anyukájával, és elviszi egy pszichológushoz. Még mielőtt nagyobb bajt nem csinál, vagy kárt tenne magában.
2014. nov. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Hát az osztályfőnöknek ilyenről nem lehet szólni ezért szóltam a másik tanárnőnek ő ezt javasolta.

Állat szeretőnek ismertem meg ,de szrevettem ,hogy tűnnek el az állatjai..Vagdossa is magát meg anorexiás volt..Kis korában mikor egy osztályba jártunk szerette kínozni a rovarokat legyeket tűre szúrta rá meg letépte a szárnyait.. +amikor mondta az állatkinzós sztoriát olyan élvezettel beszélt róla ,amit még sosem láttam meg benne pedig már 11 éve ismerem..

+Ha ezt kitalálja meg ilyeneket állít magáról szerintem az se normális.. +azt mondta ,hogy meg akarja ölni emma robertset

2014. nov. 24. 15:49
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát az tuti nem komplett, mert poénból sem csinál ilyet senki. Oké, hogy kis korban bokarakat szurkál, meg ilyenek, ilyen dolgokat sok kisgyerek csinál, de ebből általában kinőnek hamar! Leírásod szerint ez egy gyagyás lehet és ezt most nem rossz indulatból írom, pszichológus kéne neki, főleg ha magát is vagdossa, tuti agyban nincs rendben nála valami!
2014. nov. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A vagdosást megértem még mert a depressziósok szokták ezt csinálni mivel endorfint vagy mit tervel és az nyugtat ,de ezt az bugár kinzás ez vele maradt 8osztalyban 9ben is csinalta még most is úgy tudom..
2014. nov. 24. 16:31
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem csak feltűnési viszketegsége van NEKIJE.
2014. nov. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Biztos, hogy nem normális. Ráadásul a legrosszabb fajtából, azaz másokat bánt, nem(csak) önmagát. Világgá kell kürtölni az egész közeli és távoli ismerősi, baráti (ha van az ilyennek), családi körében. Nyilvánosan meg kell alázni, hátha észbe kap. Persze nem durva módon, de reálisan. Mindegy, hogy kitalálja vagy sem, akkor sem épeszű. Legalábbis a lelkivilága egy roncstelep. Elbeszélgetnék egy ilyennel és mindent megtennék, hogy mindenki elforduljon tőle. Hátha elgondolkodik. Pszichológushoz úgysem megy, a családja meg bolond. Szóval nehéz eset. Csak együttesen érdemes fellépni az ilyen ellen. Egy a lényeg. NEM SZABAD CSENDBEN asszisztálni a dolgaihoz.
2014. nov. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Hány éves?
2014. nov. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
úristen... ez egy kész elmebeteg... még akkor is ha mindezt csak kitalálta...
2014. nov. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
7-es vagyok: Mi történt? Lett valami változás?
2014. dec. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!