Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy lehetek egyszerre hidegvé...

Hogy lehetek egyszerre hidegvérű gyilkos és empatikus, jólelkű nő is? Elmebeteg vagyok?

Figyelt kérdés

Elég érdekes és beteges dolog ez, ami bennem zajlik..és kicsit sem vicces.

Szóval, már kamaszkorom óta úgymond lázba hoz, ha olyan filmet látok, ahol pl. elrabolnak vagy megvernek valakit, főleg ha az egy jóképű pasi (lány vagyok). És mai napig sokszor, ha ilyen történetet látok, hallok vagy olvasok, olyan mintha összeszorulna a gyomrom, de jó érzés. Beleképzelem magam a fogvatartó helyébe, hogy mit csinálnék. És néha amúgy is ilyen sztorik eszembe jutnak, vagy akár álmodok is vele, pl. hogy milyen módszerekkel kábítanám el az illetőt, hogy raknám be a kocsiba, hiva vinném....

DE! A hétköznapokon, suliban, boltban el tudom nyomni ezt az érzést, van hogy eszembe se jut, sőt, igazából még egy legyet se tudnék lecsapni soha, nemhogy más ártatlan embert bántani, igazából...

De ez akkor is beteges, hogy jóképű férfiak meggyilkolásáról fantáziálok... :(

Megőrültem? 22l



2015. jan. 23. 22:00
 1/7 anonim ***** válasza:
31%
Nem örültél meg, csak többet kéne dolgoznod, és dugnod!
2015. jan. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nem beteges. Lehet, hogy hihetetlenül hangzik, de mások is szoktak ilyenekről fantáziálni. Én például konkrét személyek személyre szabott megkínzását és meggyilkolását szoktam elképzelni. Olyanokét, akiket utálok. Ha felbosszantanak, csak újra és újra lejátszom magamban a haláltusájukat minél részletesebben, és attól megnyugszom. Persze lehet, hogy másokat az ilyen csak még inkább felhergelne, de én kifejezetten jól érzem magam tőle. Egyébként nem szoktál gyilkolászós számítógépes játékokkal játszani? Azokon kiélhetnéd ezeket a fantáziálásaidat.


L/21

2015. jan. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Manhunt 1-2
2015. jan. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A filmeknek pontosan az a célja, hogy kicsit kiragadjanak a valóságból, átéld a főhős szerepét, és egy ideig ne foglalkozz a hétköznapok apró harcaival.
2015. jan. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

1: lehet.

2: az a baj, hogy abban a pillanatban, mikor ezeket a gyilkosságokat "megtervezem" agyban, úgy érzem, simán megtennêm a valóságban. Utána meg, valahogy elszáll...

Amúgy szoktam pc játékokkal játszani, pont ezért, hogy abban "kiéljem a hajlamomat", de max ha ideig-óráig, vagy addig sem használ.

2015. jan. 23. 22:27
 6/7 A kérdező kommentje:
De általában a főhőst gyepálják el, és én nem neki szurkolok..:)
2015. jan. 23. 22:29
 7/7 anonim válasza:

Vannak férfiak akik fizetnének, hogy ilyeneket tegyél velük. Ezt hívják szadomazoizmusnak :)

Már ha szexuálisan is izgat a dolog. Nincs amúgy semmi bajod :)

2015. jan. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!