Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Letezhetnek emberek akiknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Letezhetnek emberek akiknek valoban semmi eselyuk e teren?

Figyelt kérdés
2015. dec. 11. 11:54
 1/8 anonim ***** válasza:
51%

Vele például ki jönne össze?:

[link]


De aki elfelejti az igényeket, annak már van esélye ;)

2015. dec. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem nem. Csak azoknak nincs esélye szerintem, akik ezt elkönyvelik magukban, akik tesznek a pártalálásért rendesen és nem csak panaszkodnak, azok előbb-utóbb találnak valakit.
2015. dec. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
56%
Igen léteznek. (köztük én is)
2015. dec. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
9%

Mindenki tud párt találni és változtatni a külsején, maximum nem álmai férfiját/nőjét.


Aki meg belülről van elrohadva és csak az önsajnálatban fürdik, az nem fog.

2015. dec. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Milyen téren? Piactéren? Játszótéren? Hol?
2015. dec. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
11%

A genetika egy dolog.

A másik, hogy mit hozunk ki önmagunkból.

Ha nem vagy elégedett a külsőddel tudsz rajta változtatni, a motivációd megvan rá szerintem.

Ha mozogsz, egészségesen étkezel és pozitív gondolataid vannak, az mindenképpen jó irányba változat.

Egyébként a fogyással az arc is megváltozik, a táplálkozással, esetleg krémekkel a bőr is.

Egy szép frizura is segít.

A szeme szép, kifejezetten.

Így azonban nem vonzó, az tény, ha első ránézésre kell dönteni erről.

2015. dec. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sajnos saját példából tudom, hogy igen.
2015. dec. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szintén a saját példámból állítom, hogy igen, sajnos léteznek ilyen emberek. Többen, mint azt bárki gondolná.
2023. febr. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!