Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőként hogyan kezdeményezzek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként hogyan kezdeményezzek ebben az esetben a srácnál?

Figyelt kérdés

Egyetemisták vagyunk és általában sokszor találkozunk iszogatás, karibuli közben. De nem ismerjük egymást, és mindig túl nagy a társaság ahhoz, hogy megismerkedjünk.

Tudom, hogy tetszem neki, de nem lép, túl félénk. Hogyan kezdeményezzek, mit csináljak?


2015. dec. 11. 18:20
 1/3 A kérdező kommentje:
Egyetemen is szoktunk találkozni, de az annyira kiszámíthatatlan, mert például, ha nem vagyok jó passzban, rondának érzem magam aznap, akkor hiába a jó alkalom, mert úgyse fogok odamenni hozzá.
2015. dec. 11. 18:23
 2/3 anonim ***** válasza:

Rondának érzed magad, de tudod, hogy tetszel neki? :D

Most akkor hogy is van ez?

2015. dec. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván nem tudod ezt, mert nem vagy nő, de vannak ilyen hangulatok, amikor aznap egy lány morcosan kelt fel, vagy nőtt rá egy pattanás, vagy éppen megvan, esetleg nem sikerült jól a haj, nincs rajta smink, vagy reggel sietett a készülődéssel és nem a számára megfelelő ruhákat vette fel...na hát vannak ilyen napok, amikor rondának érzi magát egy nő. Ettől még nem ronda, csak nem érzi topon magát. Ilyenkor én is igyekszem elkerülni a kiválasztottamat, nehogy így lásson..



NA de hogy a kérdésre is válaszoljak.

Legegyszerűbb valami ürüggyel ráírni neten, vagy találni valami olyan programot kis társaság számára, amire őt közvetetten el lehet hívni, hogy több esélyetek legyen egymást megismerni.

Egyébként én elgondolkoznék helyedben a félénk pasin. Volt már ilyennel dolgom, fél év (!) kellett, hogy összejöjjön valami, de annyira tele volt gátlással, hogy nem fejlődött tovább a dolog...és végül én mondtam, hogy mégsem...

Nem mondom, hogy kidobott hónapok voltak, de na..

2015. dec. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!