Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Összejönnétek olyan nővel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek olyan nővel, akinek fontos hogy a vörösbort csak vörösborpohárból igyuk és teljesen kiábrándul ha vizespohárból issza valaki a bort?

Figyelt kérdés
Ilyen nővel ismerkedek én csak néztem :O
2015. dec. 11. 21:56
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Meg nála az is kiábrándító ok, hogy ha valaki kávés kanál helyett teás kanalat használ.
2015. dec. 11. 21:58
 2/24 anonim ***** válasza:
Én nem iszok alkoholt ahhoz mit szólna?:D
2015. dec. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
83%

Ne röhögtess már :DD

idiótákkal meg ne ismerkedj,oltanám végig az ilyet :D

2015. dec. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Mond meg neki,hogy a pálinkát meg üvegből iszod!

Bár vigyázz lehet megőrül...

2015. dec. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Azt mondja ez igényesség és adjuk meg a módját :)
2015. dec. 11. 22:01
 6/24 anonim ***** válasza:
85%

Nekem is van egy-két hülye dilim, meg szerintem sokaknak, de soha nem más "kárára".


Például nem vagyok hajlandó vizet bögréből inni, vagy vizes pohárból sört és töményet inni. Az első az én idétlen szokásom, senki másra nem vetítem ki. A másikért előfordul, hogy beszólok másnak, de ez mindig csak piszkálódás, mert egyébként totál hidegen hagy, hogy ki miből issza. Én nem teszek így, elvből, de kiábrándulni biztos nem fogok emiatt másból. :D

2015. dec. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
88%
Mindenkinek vannak hülyeségei! Ő legalább már az elején önmagát adja ;)
2015. dec. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Nem. :D :D :D
2015. dec. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 schamuelson ***** válasza:
100%

Azt is tudja a hölgy, hogy többféle vörösboros pohár van? Meg dekanterből is akad jópár? Arra is figyel, hogy megfelelően temperálták a bort?

Természetesen ez önmagában nem lenne akadály a személye ellen. Az viszont nagyon nem mindegy, hogy valódi igényességből tarja fontosnak, vagy csak sznobságból.

Nevesebb, ünnepi alkalmakkor, egy-egy kiemelkedő bor igenis megérdemli a hozzá illő poharat. Tényleg dob a zamatán, élvezeti értékén. Ám, amikor nagyapámmal a kertjét ástuk, és reklamáltam volna az öregnél a vizespohárban kínált vörösbor miatt, talán még hátba is vág az ásóval. :)

2015. dec. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
haver, ez legyen a legnagyobb gondod a nővel, komolyan mondom :D Más olyanokat ir ide, hogy nem tudja hogy legyen barátnője, mindenki elküldi, neked meg az a gondod hogy miből issza a leány a bort :D
2015. dec. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!