Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy csak a bunkó, macsó férfiak találnak párt maguknak?

Figyelt kérdés

Feltettem itt egy kérdést, hogy feladjam-e a párkeresést, és ezek a válaszok jöttek mint amit a kérdésben megfogalmaztam. Ennyire igaz lenne? Nem szeretném feladni mert "feladni mindig könnyebb" nem szeretném ha illene rám.

Én nem vagyok bunkó a nőkkel, akikkel beszélgettem azt mondták nem vagyok unalmas, normálisnak tartanak. Persze mindig úgy állok a dolgokhoz, hogy csak beszélgetni akarok, ami úgy is van. Mindig jó egy lánnyal beszélgetni. Akár interneten, akár élőben. De nagyon rossz, hogy a nők így gondolkoznának, amit nem nagyon akarok elhinni! hiszen annyi féle párt láttam már nem hiszem, hogy annyira felszínesek lennének a nők. Nem is tartom magamat csúnyának, meg rossznak sem.Ennek ellenére, nagyon szeretek beszélgetni a nőkkel, és ahogy megfigyeltem ők is velem. De amiket a kérdések alá kaptam válaszokat, hát picit el is gondolkoztam.


2015. dec. 12. 14:19
 1/9 anonim ***** válasza:

Attol fugg milyenek az elvarasaid. Nagyon sokfele ember van. Nem konnyu parkapcsolatban elni, vagy megtalalni azt, akivel komolyak a szandekaitok. Hasonloan komolyak.

25/N

2015. dec. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem, de a bunkóságban, macsóságban van valami vonzó, ez tagadhatatlan.

Viszont kicsit úgy viselkedik, mint nőknél a szépség. Lehet felhívja egy férfi figyelmét, esetleg lesz belőle kapcsolat is, de nem lesz hosszú életű, ha annyit tud a nő, hogy szép... ugyanez a férfiaknál... nekem nincs gondom a bunkó férfiakkal, ha a bunkó jelző azt takarja, hogy kimondják a véleményüket és nem köntörfalaznak. Mindig tudom legalább, hogy mit gondolnak. (PL. Puzsér)

Viszont egy érzéketlen férfivel nem tudnék mit kezdeni, aki ténylegesen megbánt másokat, vagy szélsőséges nézeteket vall, rosszindulatú nárcisztikus...

Szerintem a bunkóság egy tág kategória... Ki a bunkó, kitől lesz ettől macsó és kitől lesz ettől s...ggfej? Ha nem rosszindulatból adódik miért vonzó?

Nekem a válaszom a már fentebb tárgyalt őszinteség, és kicsit a lesz...rom attitűd. Magyarul nem kell jópofiznia, azért hogy elismertesse magát, befogadják,ergo helyén van az önbizalma, ez ami vonzó.

Lehet azonban valakinek nyugodt energiája, megfelelési kényszer nélkül, nem kell ehhez ténylegesen pokrócnak lenni... eddigi tapasztalataim alapján ezek a férfiak viszonylag korán elkelnek.

2015. dec. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem igaz. A barátom egy elõzékeny, kedves, nyugodt férfi és mégis elcsavarta a fejem pont azért amilyen.

18 L

2015. dec. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

# 2:


Szerintem mikor valaki azt mondja, hogy a nők a bunkó, macsó "rosszfiúkhoz" vonzódnak, egyáltalán nem a Puzsér-típusú emberekre gondol. Ha általánosságban az olyan emberekhez vonzódnának a nők, soha egy rossz szavam nem lenne rájuk. :)


https://www.youtube.com/watch?v=853FP5ydkHU

2015. dec. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
"Igaz, hogy csak a bunkó, macsó férfiak találnak párt maguknak?" Egyértelműen nem. Te magad is leírod, hogy annyiféle párt láttál már. Akik olyanokat írtak, amiből a fenti kérdésed született, nem véletlenül férfiak voltak? Netán a nőknél sikertelen férfiak; ;)
2015. dec. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Előnyösebb helyzetből indulnak mint akik nem ilyenek.
2015. dec. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nekem az is elég, ha csak beszélgetek már egy lánnyal.Nagyon jól esik egy lánnyal megosztani a gondolatokat.:) de sajnos mostanában még erre is nagyon kevés az esély.
2015. dec. 12. 16:21
 8/9 anonim ***** válasza:

4-es

Mondom, a bunkó sok fogalmat takarhat :)

Egy Puzsérszerű pasi is sztem sok nőt vonz. Engem biztosan :D

2015. dec. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Butaság. Egyszer randiztam egy bunkó pasival, akiről nem tudtam, hogy az. Ha tudom, nem megyek bele a randiba. Velem emberként bánjanak, ne egy kapcarongyként. :) És sokan vagyunk így, keresgélj tovább és kitartást :)
2015. dec. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!