Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehet ma fiatal, normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet ma fiatal, normális férfiakkal ismerkedni?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy nagyon elfoglalt vagyok és nincs időm eljárkálni, illetve nem is vagyok egy nagy bulizós típus. Persze néha szívesen kimozdulok és jól érzem magam, de nem az a "minden hétvégére egy buli" vagyok. Egyébként sem igazán lehet ott ismerkedni, a férfiak nagy része, akivel ott találkozom, csak egy kalandot akar vagy egyszerűen annyit ivott, hogy azt sem tudja épp mit csinál. Szeretnék egy hosszútávú párkapcsolatot. 20-25 év közöttiek érdekelnének.
2015. dec. 12. 20:27
 1/6 anonim ***** válasza:
hát ha gondolod írhatsz és beszélgethetünk 22/f
2015. dec. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban! Amúgy bárhol lehet ismerkedni. Több férfi ilyen gondolkodású lányt keres. 26/f
2015. dec. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi neked a normális?Mitől vagy olyan elfoglalt?Most épp itthon vagyok. 24
2015. dec. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Persze bárhol lehet ismerkedni, de nem túl sűrűn fordul elő, hogy az utcán, épp mikor megyek valahova, séta közben valaki idegen majd leáll velem beszélgetni, ismerkedni. Az esetek többségében ez is akkor fordul elő, ha az illető nincs józan állapotban vagy józan, csak egy barom, aki a lányok után ordít minden hülyeséget, aminek értelme nulla.


Hogy mi a normális? Túl sok elvárásom szerintem nincs, csak ne legyen egy vadbarom, lehessen vele beszélgetni, ne mindig csak a szexen járjon az esze. Nem árt, ha intelligens.


Elfoglalt vagyok, leginkább mert sokat tanulok és későn érek haza, itthon is vannak teendők és dolgozom, bár kötetlen munkaidőben.

2015. dec. 12. 21:10
 5/6 anonim ***** válasza:
Jelentkezem! Normális vagyok.
2015. dec. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

neked találták ki a netes ismerkedést, nem kell taliznod se vele, egy jó ideig beszélsz vele neten, majd ha már úgy érzed, h ő neked a nyerő, akkor talizol is vele. :) Ne öljetek meg fiúk ez miatt, h nem kell találkozni. :DDD

26F (ha nem baj, h idősebb vagyok, akkor írjál nyugodtan :))

2015. dec. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!