Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Pasik! Ha szerelmesek vagytok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Ha szerelmesek vagytok, vagy komolyan érdekel titeket valaki, akkor is szerettek szép nők társaságában lenni, észreveszitek a csinos nőket?

Figyelt kérdés
2015. dec. 13. 14:10
 1/10 anonim válasza:
72%
Ha igazából szerelmes vagyok akkor nem érdekel más.
2015. dec. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%

Én nem rég találkoztam a lánnyal akit szeretek/szerelmes vayok belé, járkált a

Tekintetem de senki se akadt meg mindig vissza tért rá pár másodperc mülva és nem is tudnék példát mondani, hogy láttam e jó csajt.

2015. dec. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nem feltétlen arra gondolok hogy ott van az a bizonyos nő mellettetek.

Hanem arra, hogy ha nincs ott! Észreveszitek a szép lányokat akkor is?

2015. dec. 13. 14:48
 4/10 anonim ***** válasza:
Azért mert valaki szerelmes továbbra is van látása igen.
2015. dec. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
hát ha szeretek valakit, akkor nála szebbet úgyse látok. de hát nem szoktam én már szerelmes lenni
2015. dec. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Attól függ, mit értesz az alatt, hogy észrevenni.
2015. dec. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Pl "megcsodalni", megnezni, munkahelyen jo a tarsasagaban lenni.
2015. dec. 13. 16:41
 8/10 anonim ***** válasza:
Ezen dolgok nem zárják ki azt, hogy az legyen az Egy és Egyetlen, akivel épp van az ember. Szociális életet mással is lehet élni, nem kell rögtön rosszra gondolni. De mivel nem mindenki ugyanolyan, általánosságokból nem fogod megtudni, hogy a te személyes esetedben épp mi van.
2015. dec. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen ezt állandóan túlbonyolítják túlkomplikálják, nem járhat az ember bekötött szemmel, és egyértelmű, hogy megnézi a szép nőket, de a lényeg az, hogy a párját szeresse.
2015. dec. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Titusztitusz ***** válasza:
Sajnos igen...
2015. dec. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!