Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha én csinos, vonzó, szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha én csinos, vonzó, szép barátnőt akarok, de nem vagyok jóképű, izmos, nagydumás, karriert befutott pasi, akkor egyedül fogok maradni? 27/F

Figyelt kérdés
2015. nov. 13. 12:56
 1/8 Noren1989 ***** válasza:
77%

Nem. Szépen elkezdesz dolgozni a saját jólétedért. Ha elégedett leszel magaddal, majd tapadnak rád a macák.

26/F

B-verzió: veszel egy BMW-t.

2015. nov. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2015. nov. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
mint a kisujjad. miért ilyen nagyok az elvárásaid, ha magadat ennyire "lehúzod"?
2015. nov. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%
Sztem a "veszel egy bmw"-t csak baromi felületes nőket vonzhatsz be. Ha tartalmas kapcsolatot is szeretnél akkor részemről a legfőbb a közös hullámhossz, humorérzék, és a magabiztosság ami nyerő. Mivel mindenki más ez mindenkinek mást jelent. Nálam a műveltség is fontos. Baromira taszítanak a buta férfiak. Jó ha feltudok rá nézni akár műveltségben vagy olyan dolgokban amik érdekelnek és ő tájékozottabb. Az hogy van e pénze vagy sem max a hétköznapokat könnyíti meg de ezért van lehetősége a nőknek is dolgozni manapság - ergo ez sem kéne akadály legyen. Röviden ennyi :)
2015. nov. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
56%
Akkor maradsz egyedül, ha ilyen éretlen idióta maradsz, aki ennyire primitív módon kategorizálja az embereket.
2015. nov. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
35%

Igen, sok ilyen ismerősöm van, aki gyári munkás, tök csúnya, és álmai nője kb Claudia Schiffer.

Na az ilyen mit vár?

Éljen akkor egyedül örökké,ahelyett hogy keresne egy átlagos lányt.

2015. nov. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Lehet esélyed, de ne kategorizálj senkit. Lehet aki neked szép az nekem nem. Másrészt ne nézd le magad. Tudod a karrier, izom és nagydumásságon kivűl vannak olyan emberi értékek amik sokkal többet érnek ennél, mint pl. hogy bízol magadban, tudod mit miért teszel, a nőkkel udvarias, érdeklődő vagy, pozitív világ nézeted van stb.

Jóképűsség meg elég relatív, lehet álmaid nőjének te leszel az igazi. Csak érezd jól magad a börődben és majd meghozza gyümölcsét.

2015. nov. 21. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Először is nőj fel..utána beszélgethetünk a párválasztásról..
2015. nov. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!