Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem szörnyű egyedül lenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szörnyű egyedül lenni Karácsonykor nektek?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon az, alig várom ,hogy vége legyen.

F


2015. dec. 14. 00:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Család barátok? Nincs senki? Mert az,hogy nincs párod karácsonykor azért még nem a világ vége.
2015. dec. 14. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha azt érted alatta, hogy úgy egyedül, hogy nincs valami kapcsiféle akkor igazából nem érdekel (már pláne annyira), de éppen nem is kellemes.
2015. dec. 14. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Olyan közeli barát nincs, család nincs.
2015. dec. 14. 00:12
 4/7 anonim ***** válasza:
23%
Igazából nem szeretek vásárolni, meg idegeskedni, hogy mit vegyek a barátnőnek, szóval nem rossz. Inkább amiatt zavaró, hogy ilyenkor mindenki megjátssza a hősszerelmest, meg tele lesz a facebook nyálas üzenetekkel, "ezt kaptam" sznob fotókkal. Komolyan, néha hányingerem van bizonyos emberektől. :) Illetve amiatt rosszabb csak, mert ilyenkor szoktak jobban előjönni családi viták, sértődések stb.
2015. dec. 14. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem jelenet számomra ez az ünnep semmit. Álszent emberek eljátsszák, hogy szeretet van bennük, és tovább pusztítják a bolygót a vásárlási őrület megélésével. Csodálatos...
2015. dec. 14. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem, nem az. Szerencsére egyedül is tudom élvezni az életet!
2015. dec. 14. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Én meg bármit megtennék érte, hogy egyedül lehessek karácsonykor, de mivel hideg van, padon nem aludhatok.


Nézhetem a családomat, hallgathatom a marakodásukat.


Olyanokkal biztos jó lenni, akiket szeret az ember és akik viszontszeretik őt, én sajnos nem ismerek ilyen embereket.

2015. dec. 16. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!