Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek is rossz egyedül lenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is rossz egyedül lenni karácsonykor?

Figyelt kérdés

Még a szüleimmel lakom és persze a családdal töltöm a karácsonyt, de az elmúlt 3 évben mindig volt karácsonykor barátom. Most meg nincs, és ez elkeserítő...

Tavaly pl nagyon jó volt, amíg éppen unatkoztunk (kaja utáni pihenés, stb.), beszélgettem az exemmel. Meg az akkori legjobb barátnőmmel, akivel azóta már összevesztem, de ezt egyáltalán nem bánom.:)


Olyan jó lenne most szerelmesnek lenni, együtt is karácsonyozni, meglepni valami jópofa ajándékkal, nem unatkozni a téli szünetben...


Ti mit éreztek szingliként karácsonykor?


2014. dec. 17. 21:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Azt,hogy melyik percben fogok elájulni a sok kajától.
2014. dec. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Mikor szingli voltam a családra figyeltem. Amióta van barátom vele töltöm a karácsony másnapját. Ez lesz a 2. közös.
2014. dec. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 opened paradise ***** válasza:

Pedig most úgy vagyok,hogy lehet,hogy cserélnék veled.

Régen szerettem kajakómába esni és egyedül tévézgetni a villogó fa mellett.

2014. dec. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Hát nem a legjobb, hiába lakok én is a szüleimmel :/. Tavaly még jó volt, mert frissen voltam "szabad", de idén már nem így kéne lennie :(

Majd talán jövőre...

N

2014. dec. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
90%
Jin és Jang, mindennek érdemes megtapasztalni az árnyékosabb oldalát, így van viszonyítási pontod ha utolér a fény, szóval nem baj ez egyáltalán!
2014. dec. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Ja , éppen ezért megbeszéltük haverommal,hogy valamelyikünknél töltjük a karácsonyt és hívunk 2 örömlányt , talán így elvislehető lesz :D
2014. dec. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
93%

Igen, rossz úgy, hogy nincs párkapcsolata az embernek.

Bár nekem családom sincs akivel tölthetném.


Feleslegesnek érzem az egész ünnepet, úgyis csak az ajándékozásról szól már, a varázsa rég elveszett már. Fehér karácsony se volt már vagy 5 éve...

2014. dec. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
nem hogy örülnél neki, hogy legalább családdal lehetsz, aki totál egyedül lesz, annak szerinted milyen?
2014. dec. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Hosszú évek után nekem a tavalyi volt az első egyedül töltött karácsonyom. Annyira nem volt vészes, inkább a szilveszter volt az, ami unalmasra sikerült. Sajna idén is egyedül leszek, ez az év nem a párkeresésről szólt.

Amióta évek óta nincs hó, azóta karácsonyi hangulatom sincs, így annyira nem hiányzik az ajándékozgatás és a hozzátartozó dolgok. Még fát sem veszek idén.


28F

2014. dec. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nekem van barátom és mégse lesz velem :(
2014. dec. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!