Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ciki, gáz dolog ha 30 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki, gáz dolog ha 30 évesen csak internetről volt kapcsolatom?

Figyelt kérdés
Előben sosem ismerkedtem voltak barátnőim de azok csak internetről.
2015. dec. 14. 11:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Kit érdekel? Nem szégyen.
2015. dec. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem meg onnan se volt senkim.
2015. dec. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Koplárovics Béci ***** válasza:
Ha eddig csak letöltötted a barátnőidet, az gáz.
2015. dec. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
60%
Úgy érted, hogy rendesen, élőben is együtt voltatok, csak annyi a különbség, hogy a neten ismerkedtetek meg? Mert ebben semmi ciki nincs, nem az határozza meg egy kapcsolat minőségét, hogy hol váltottátok az első pár mondatot.
2015. dec. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs abban semmi ciki, feltéve, hogy tényleges kapcsolatról beszélünk, és nem csak olyanról, amiket itt olvasok időnként, hogy X ideje megy a chat meg a webcamozás, de még igazából élőben nem is látták egymást, mégis "együtt vannak". Normális párkapcsolatnál nem számít semmit se, hol ismerkedtetek meg.
2015. dec. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!