Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem kellenek a 30 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellenek a 30 éves nők a férfiaknak?

Figyelt kérdés
Rengeteg 30 év körüli vagy feletti szingli nő ismerősöm van akik nagyon nem találják a párjukat, ők azt mondják azért mert a férfiaknak fiatal nők kellenek, ez lehet az ok?
2015. dec. 14. 18:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
84%
Nem tudom, de szerintem ez az állítás nem igaz. Én pl szívesen ismerkedem 30 éves nőkkel, mert ők legalább már normálisabban gondolkoznak. :) Csak a férfiakat észre kéne venni. :)
2015. dec. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
72%
30-as nők a legdögösebbek! Én nem ezt tapasztalom a környezetemben. 100% hogy nem a korukkal van baj.
2015. dec. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Mennyi az a rengeteg,húsz vagy annál több?Csak mert sokszor indokolatlanul használjuk a rengeteg szót.

Ezek a nők nem 30 évesen születtek,korábban fiatalon sem találtak párt.Akkor annak mi volt az oka?


Én is elmúltam már 30 és nincs párom,de nem az életkoromat okolom és pláne nem a férfiakat.Persze vannak léha férfiak mint ahogy léha nők is,de vannak rendesek is és nekik egymást kellene megtalálni.

2015. dec. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Megunják a rengeteg, velük egykorú, sokszor 30 fölött is surmó pasikat, s van kis idő, ameddig érzelmileg pihennek. Ez pasiknál is szokott lenni, nincs ebben semmi misztérium.
2015. dec. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
73%
A 30-as nők nagyon is kellenek. Maximum a te ismerőseid nem kellenek senkinek valamiért.
2015. dec. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
26%
csúnyák és/vagy stiklisek
2015. dec. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
44%

A 30-as pasiknak nagyon eszik a fejüket a szüleik, hogy nah mostmár itt az ideje és össze kell hozni azt az unokát mindenképpen, akármilyen nővel, s a leggyorsabb ezt 18-25-ös, Életcélok nélküli, még butus (elnézést) korosztályú csajok közül válogatni. Azután a 30-as pasinak pár év múlva úgyis kényelmes lesz visszaseggelni a saját családjuk melegébe egy-egy sunyin provokált műcirkusz sorozat és válás után. Franckeinstein húzások a javából. Láttunk ilyet már eleget.

A helyzet az, hogy az ilyen olcsó szitukat a 30-as nők már ügyesen átlátják és sokkal Megfontoltabbak.

2015. dec. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
19%
Manapság egy 30 éves nő jó eséllyel egy kiélt muff, akin már legalább 15-20 férfi végigment. Na most ilyen nő kinek kell? A mai idősebb nők olyanok, mint a kibontott és egész este a műszerfalon hagyott sör, amit csak a legszomjasabb emberek isznak meg, mindenki más viszont kerüli. Régen egy 30 éves, akár kicsit idősebb nő is tudott párt találni, mert nem folytatott olyan életmódot, ami fénysebességgel építette volna le őt, plusz nem voltak olyan követelőzőek, mint a maiak, akik amellett, hogy a 3. X-re már roncsnak néznek ki, ez mellé még pofátlanul sokat is várnak el, arról nem is beszélve, hogy a nők fejét azzal a hamis szarral tömik, hogy nyugodtan tombolják csak ki magukat, majd pedig ha már kiégtek és úgy néznek ki, mint Jocelyn Wildenstein, majd megjelenik egy álompasi, aki feleségül veszi őket 40 évesen és boldogan élnek, amíg a nő válást nem kezdeményez és el nem nyeri a férj minden vagyonát.
2015. dec. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
77%

Én 37 vagyok és még mindig szép számmal akadnak udvarlóim úgy, hogy alapból nem is akarok ismerkedni.

Csak észre kell venni a férfiakat.

2015. dec. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Mert: elvárások, elvárások, elvárások, mindkét nem részéről.
2015. dec. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!