Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A lányok és nők között is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok és nők között is nagyon sok elkeseredett van, akik azt gondolják, hogy senkinek nem elég jók és csak a szép lányok kellenek a férfiaknak?

Figyelt kérdés
vagy nekik nincsenek ilyen gondjaik? mindegyikük talál megfelelő párt? vagy legalábbis nagy részük? esetleg ugyanolyan arányban vannak köztük is elkeseredettek, mint a másik nem esetén?
2015. jún. 23. 18:30
 1/10 anonim ***** válasza:
13%
a nőknek könnyebb a pár keresés a legrondább csajt is van aki dugja! ellenben láttál már ronda pasit aki sok csajt megdugott? én nem
2015. jún. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Mumusan ***** válasza:
0%
Az ismerőseim között Sosem volt ilyen.
2015. jún. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%

Persze, hogy vannak, csak ők nem siránkoznak olyan látványosan itt GYK-n, mint a fiúk. A lányok egymás közt, a barátnőikkel beszélik ki az ilyen gondjaikat és próbálják elrejteni ezeket az érzéseket mások előtt.


Én is most olvasgattam itt különböző kérdéseknél a kommenteket és komolyan elveszik a kedvemet már a párkereséstől is. Még az a szerencse, hogy a valóság azért nem ilyen, itt csak összegyűlt pár elkeseredett és szánalmas ember, akik "ha nekem nem jó, ne legyen az másnak se" alapon mindent és mindenkit leszólnak.

2015. jún. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
39%
Soha nem volt problémám a társkereséssel. N
2015. jún. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
8%
Minden nőnek jut férfi amelyik nem teljesen használhatatlan. Van egykét haverom akinek olyan fertelmes a barátnője, hogy nehezen hiszem el.
2015. jún. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
20-30 év között több, mint 30000-rel több a férfi, szóval van bőven kínálat. Nem is csoda, hogy egy olyan alacsony és ocsmány férfi, mint én vagyok, egyik lánynak sem kell.
2015. jún. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Sok ilyen lány, nő van, csak nem szenvednek tőle látványosan.
2015. jún. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
95%
En 4 eve nem volt pasival, ket 23 eves baratnomnek pedig meg soha nem volt baratjuk. Sok lany maganyos, a kulonbseg csak annyi, hogy a lanyok nem mindig masban keresik a hibat, hanem magukban (nem eleg csinosak, nem eleg vaganyak, tul visszahuzodoak), baratnoim inkabb csak szomorkodni szoktak miatta, nem utalkoznak, mint itt a pasik a gyiken. 23L
2015. jún. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Persze, hogy vannak. Nem szenvednek látványosan. Nekem is volt ilyen időszakom. Velem volt baj, rendberaktam magam és most boldog vagyok és párom is boldoggá tudom tenni.
2015. jún. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én pl ilyen vagyok
2015. jún. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!