Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ilyen negatív vélemény a nőkről itt a gyakorin?

Figyelt kérdés

Hosszú idő után szingli lettem 2 hónapja, feljöttem ide nézelődni és az élettől, ismerkedéstől is elment a kedvem, mert olyanokat írnak, hogy társkeresőn vissza se írnak, meg csak a külső, pénz számít a mai nőknek stb. Naa mondtam nekem így sose lesz barátnőm, mert elég előnytelen elhízott pasi vagyok, meg 100 ezer a fizetésem, semmi egzisztencia.

De mondom egy próbát azért megér és felregisztráltam egy társkeresőre, Írtam pár lánynak, nem sablonos levelet az igaz. Mindjárt vissza is írt egy nagyon szimpatikus lány, meglepően írta is hogy neki volt csúnyának mondott pasija is, meg anyagi gondokkal küzdő is. De annyira elege van már a pasikból, mert, mindenki csak szexet akar. Így nagyon szimpatikus lett a szemembe, hamarosan találkoztunk, tök jól elhülyültünk nevettünk a randin, első csók meg is történt és már 2 hete egy párt alkotunk. Ja és több lánnyal is tök jól el levezgettem, csak velük nem alakult ki semmi, mert nagyon különbözünk. én 30 vagyok a párom 29. Szóval csak pozitív dolgot tudok mondani a nőkről, nem tudom itt miért van ez a negatív hangulat.


2015. dec. 14. 19:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
80%

Helyes! Végre egy pozitív visszajelzés! :)


Gratulálok!

2015. dec. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
78%

azért ilyen itt a nőkről a vélemény a férfi körökben, mert nyomik az itteni hímek...

Szó szerint mivel mindenki magából indul ki...

Én sem vagyok túl sikeres a nőkkel, de a hibákat amik bennem vannak nem rájuk vetítem ki... Tudom h az én társam valahol kint van a nagyvilágban, csak még nem estünk hasra egymásban :D

Szóval itt sokan a saját hibájukat képtelenek meglátni és inkább bűnbakot keresnek... a legjobb védekezés a támadás

2015. dec. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
78%
Csak 1-2 emberről van szó akik 5-6 címmel regisztrálnak és saját magával elbeszélget, hogy milyen szemetek a nők. Undorító privátokat küldözgetve minden ok nélkül. Ez okoz neki örömet. Én is kaptam ilyen privátokat mert azt hitte nő vagyok...
2015. dec. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
80%
Én is kaptam már, mikor védtem a nőket. Egyszerűen nem képesek belátni, hogy a hiba bennük van!
2015. dec. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 opened paradise ***** válasza:
75%

Te tettél is érte,ők nem.

Plusz nekik a belsőjük se a legjobb.

2015. dec. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
9%
Ne kamuzz, Jáksó!
2015. dec. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 opened paradise ***** válasza:
68%
Megéreztèk a vér szagot,látszik a százalékokon :D
2015. dec. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
21%
Eddig három itteni nővel levelezgettem változó intenzitással az elmúlt hónapok során. Velük nincs is nagyon gond, de a többi, főleg a "celebek"... katasztrófa!
2015. dec. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
13%

Örülj neki,hogy neked ilyen könnyen összejött.

Nekem még nő sem jut,de én már megszoktam,mert tudom nem születtem helyesnek,és így szóba sem állnak velem...

Ez van.

Én ha kezdeményeztem élőben nőnél,visszautasítások,kinevetések,megalázások sorát kaptam kizárólag,semmi pozitívat,mindezt több mint 8 éven keresztül.


Még csak esélyt sem kaptam soha egy nőtől sem,megismerni nem akarnak,és csak ítélkeznek külsőről.Pedig még csúnya sem vagyok,átlagos kinézet megvan,adok is magamra,szóval vicc az egész...


Szóval ilyen felszínesség mellett,hova akarjak bármit,neten 600+ levelet írtam az évek során,0 válasz érkezett...


Meg is kaptam élőben egy nőtől,mit akarok én tőle,mikor ő sokkal helyesebb pasikat is megkaphat,és amúgy mit képzelek,nem képzelem hogy ő leáll velem...

Szinte szó szerint ezt mondta így,flegma stílusban.

És úgy érzem igaza van,nincs esélyem a nőknél...:/


24/F

2015. dec. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
22%
mert ezt tapasztaljuk ! ha pozitívat kapnánk a ""nőktől"" akkor azt írnám le ennyi mit kell ezen túl komplikálni?
2015. dec. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!