Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen jövőnk van egy nigériai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jövőnk van egy nigériai férfival? Szeretnék reális tapasztalatokat hallani: mind pozitív és negatív őszinte véleményeket.

Figyelt kérdés

Szeretném kikérni azok véleményét akiknek már volt tapasztalatuk, afrikából jött partnerrel.

Szeretem a páromat, de sajnos nem tudok még a titokzatos kultúra miatt bízni benne. Sok kétely van bennem, már papírja is van, de szeretne majd elvenni, de néha a közösség javára hanyagol.



2015. szept. 13. 17:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Semmilyen. Minden nap elvesztegetett idő az életedből.
2015. szept. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyik barátnőm élt egy ilyen pasival. Nagyon az ujja köré csavarta, udvarolt, ígérgetett, amiből semmit nem váltott valóra. A pasi minden megtett azért, hogy fenntartsa magának a lányt, ő is ígért házasságot, ajándékokkal halmozta el, de mindez csak látszat volt, mert az életét egyáltalán nem úgy élte, mint ahogyan egy elkötelezett, megállapodott ember élné, és emiatt folyton hazugságokba keveredett. A sokadik csalódás után végül a lány dobta őt, de nagyon megviselte a szakítás.
2015. szept. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
40%
Amit a 2. leírt, a magyar pasikra is jellemző, sőt....!
2015. szept. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Én nagyon kötődök hozzá, rólam mindent tudni akar, de ő maga titokzatos...és aállandóan gyereket akar és már van neki, külömböző nőktől...ezt nem tudom megemészteni..

Én tiszta lappal indultam , de neki ott vannak ezek a "családtagok" lehet még létezik a többnejűség?

2015. szept. 13. 19:37
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
a nigériaiaknál természetes hogy teljesen szabados szexuális életet élnek, több nőtől több gyerek, több párkapcsolat egyszerre. melletted is biztos hogy van nője vagy fűz másokat is. Mivel ez nekik teljesen normális, ez mindig így is fog maradni. ha nem vagy nagyon birtoklos akkor ez rendben van, ha az vagy akkor meg fogod ezt szenvedni
2015. szept. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Kerek szepen valakit aki tudja az igazsagot irja le. Sajnos meg orlodom a srac miatt es szeretnek tisztan latni..engem is tervezte hogy elvesz.de mi celbol. Van mar vizuma...felesege is volt..es gyerekei is vannak de miert akar ennyire ujat? Nem hiszem h szerelembol....MI A CELJUK EZEKNEK AZ EMBEREKNEK? mar vizum utan is? Kell meghosszabbitas vagy lakcim? En mar nem hiszem hogy szerelembol nyomulnanak....sehol nem tudok utana jarni az igazsagnak..mert ok titkoloznak
2015. szept. 15. 23:47
 7/14 anonim ***** válasza:

Titkolóznak? Miért akarsz olyan közösséghez tartozni, akik nem bíznak benned? Akiknek titkos céljai vannak veled? Attól, hogy valaki külföldi, még nem kell elviselni neki olyasmit, amit egy magyartól nem tennél.

Kérdésedre válaszolva a házasság az állampolgárság miatt lehet fontos. A vízum amennyire én tudom, max egy évre vagy még rövidebb időre adható. Könnyen kiutasíthatják, vagy egyszerűen nem hosszabbítják meg, mert nincs munkahelye, vagy valami miatt úgy gondolják, nincs rá szükség az országban. Ha hozzámész, tartózkodási engedélyt kaphat amiatt, mert magyar állampolgár a felesége, 5 éven belül pedig állampolgárságot, ha gyerek is születik. Szóval ha úgy érzed, titkolóznak és kihasználnak, akkor erről lehet szó.

2015. szept. 16. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
100%
Az en ferjem is nigeriai.Lassan 7.eve elunk boldog hazassagban aminek a gyumolcse a most 7,5honapos kisfiunk.Azt hiszem en azok a ritka,kiveteles nok koze tartozom akinek a ferje nem egy "nagy jatekos" ami koztudott a nigeriai ferfiakrol.Nekem az a tapasztalatom,hogy azokkal a nokkel sokkal ovatosabbak,oszintebbek akik tisztaban vannak bizonyos dolgokkal a kulturajukat,eletstilusukat illetoen.Kedves kerdezo,ha gondolod privatban minden felmerulo kerdesedre valaszolok :)
2015. okt. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

a környezetmeben van egy ijen páros. a ffi olyan mesebelei:hol van hol nincs.Álltalában szónélkül tünikel/fel.néha 1-2 napra néha 1-2 hónapra.és körözik angliában...

és szerintem nagyon lekezelően bánik a nővel,aki persze ezt nem veszi észre.szerencsére nem muzulmán,és nem is törzsi vallású,hanem kerszetény bármit is jelentsen ez afrikában.

szerintem ne akarj tőlle sokat és akkor nem fogsz nagyot csalódni.

2016. febr. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, mizu azóta?
2017. febr. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!