Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy jó képű, izmos pasi nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy jó képű, izmos pasi nem látja olyan negatív szemmel a világot, és a nőket. Nem utálja őket, sőt szereti imádja a létüket. Ezért sikeresek?

Figyelt kérdés
Ez különbözteti meg a lúzert a sikerestől? A hozzáállása a nőkhöz? Egy vesztesz férfin látszik, hogy elítéli a nőket, ez végképp taszító.
2015. nov. 20. 23:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
49%
nem feltélten! az ilyenek csak kihasználják az adotságukat és minden nap más nőt dugnak ennyi
2015. nov. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én lúzer vagyok, mégse utálom a nőket... Nem ezen függ az, hogy sikeres lesz e valaki, vagy nem...
2015. nov. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem utálom a nőket és nem vagyok negatív, csak a külsőm átlag alatti, és ez bőven elég ahhoz, hogy egy lány se akarjon tőlem semmit.
2015. nov. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
A nőket lehet utálják, inkább magukat nem és ettől sikeresebbek.
2015. nov. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ezek között a dolgok között mégis mi az összefüggés? :D


Attól, hogy egy pasi jóképű és izmos, ugyanúgy utálhatja a nőket. Elég sok adonisz magát szereti és azt, amit a nők nyújtanak. Nem a nőket magukat. Konkrétan volt olyan gyúrós ismerősöm, akinek volt az ágya mellett a szekrényen egy tükör és magát nézte a dolog közben... :D


A tesóm is eléggé kigyúrta magát, de a nők többségét nem tartja sokra: Pont azért, mert megkaphatja őket és tudja, hogy mennyire álszent a többségük ilyen téren.


A siker pedig nem feltétlenül egyenlő azzal, hogy megkaphat valaki több nőt. Nekem önmagában kevés lenne: Nem fejlődnék sem testileg, sem lelkileg egy szint után, nem lennék sikeres a karrierben.

2015. nov. 21. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Hármas, el kell fogadni, hogy lassan a párkapcsolat is elérhetetlen luxus lesz egy jelentős réteg számára...
2015. nov. 21. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
én nem vagyok kigyúrva, de jól nézek ki, csak nem tudom kifelyezni a szeretetemet. sokkal több embert szeretek, mint amennyit kinéznek belőlem, és sokkal több embert szeretek mint amennyi tudja is, hogy szeretem. útálni nem útálok senkit. de nem vagyok sikeres. a jóság szemmel nem látható, esetleg érezhető, de mi van ha még érezni se érzik? ennek ellenére nem mondom hogy jó ember vagyok, meg nagyon másoknak se hiszem el. sose leszünk olyan jók másokhoz, mint amilyen jók vagyunk magunkhoz, és sose fogunk mást úgy szeretni mint magunkat, ha esetleg mégis, magunknak nem kell bizonyítani, míg másoknak igen.
2015. nov. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Bátyám magas kigyúrt(sportolt+ kondizott, pár éve pedig boxol)és kimondottan helyes is..ráadásul többdiplomás, jó állással, átlagnál jobban keres(nem havi milliókat kereső üzletember)..nos amellett teljesen monogám típus..12 éve van együtt a párjával, akivell a amai napig imádják egymást..a lány nem átlagos kinézetűés egyáltalán nem nőcis, okos és talpraesett..
2015. nov. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

bocsánat a hibákért..folytatom..szóval mai napig kézen fogva járnak, gügyögnek egymáshoz..egyszerűen szeretik egymást..

Akkora sablon h a szép embereknek csak felszínes kapcsolataik lehetnek..sokan magukból indulnak ki..

Amúgy kedves kérdező egyet tisztázzunk az h te az emberiség felét utálod és lenézed nem lesz soha pozitív senki szemében..természetes h a nőket nem vonzza az aki elítéli őket(miért is??)az számukra taszító lesz, zsigerileg..persze van olyan akit ez nem érdekel de a nagy többségnek igenis taszító..

A nők által kedvelt férfiak nem azért vonzóak mert akkora "nőtisztelők"..gondolom a férfiak sem azért vonzódnak egy nőhöz (ismeretlenül) mert akkora "férfitisztelő"..valahogy az h egy férfi tisztel egy nőt nem kellene h különleges legyen..mondanom sem kell fordítva is igaz..

Nos a férfiak több okból lehetnek vonzók:

-tetszetős külsejű

-vonzó természetű, tehát életvidám, vicces, egyszerűen jó vele lenni

-okos, de nem okoskodó

-gondoskodó

-erkölcsös, hűséges-nekem ez nagyon fontos

-megbízható(férj+apajelölt)

-gazdag, igen vannak olyan felszínes nők akiknek ez fontos

..és igen tisztelje a nőket, de ez ahogy írtam alap..

2015. nov. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"gazdag, igen vannak olyan felszínes nők akiknek ez fontos"


Ezzel a mondatoddal előző válaszadó, beismered, hogy a nők tényleg anyagiasak, és ez nem csak legenda...

2015. nov. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!