Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik ideális párkapcsolat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ideális párkapcsolat?

Figyelt kérdés

Olyan, ahol a felek kölcsönösen szerelmesek egymásba, együtt képzelik el a jövőjüket, működik a szex, és babát is szeretnének?


Nekem ilyenhez még nem volt szerencsém, pedig szeretnék :(


L


2015. dec. 14. 20:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%

Én ilyenben vagyok, és a világ legboldogabb embere vagyok.

De olyan nem létezik, hogy tökéletes/ideális. Attól lesz jó hogy a felek tisztelik egymást, őszinték egymással, ha problémájuk van, elmondják a másiknak, nem pedig magukban puffognak és a másik hajlandó ezt meghallgatni és változtatni.

21/L

2015. dec. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nekem már volt szerencsém hozzá, csak a vége felé a lány 'kissé' féltékeny volt, sokszor meggyanúsított, megvádolt ok nélkül, szidta a lány barátaimat. Eközben mindenhez negatívan állt hozzá, úgysem fog sikerülni, nincs értelme, stb. Én szakítottam. Később kiderült, hogy kb. mikor 1 évesek voltunk, ő ott 'aludt' egy fiúnál. (Nekem valóban sok lány barátom van, de a 2 és fél év alatt egyszer sem kerültem még félreérthető helyzetbe sem.)


Most jól felsoroltam miért lett vége, de egyébként tényleg harmonikus, komoly, érzelmekkel teli kapcsolat volt. Volt ismerősöm, aki azt mondta, hogy amiatt veszett el a hite a komoly kapcsolatokban, mert mi szakítottunk.

2015. dec. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
én is szeretnék ilyen párkapcsolatot, bár a gyerekhez még fiatal vagyok, de egyszer mindenképpen szeretnék, csak nincs szerencsém abban, hogy találjak egy olyan lányt akivel kölcsönösen szeretjük egymást 22/f
2015. dec. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Létezik!

És mégis van hogy közbe szol az élet!

2015. dec. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen létezik, csak a két félnek tenni is kéne azért, hogy életük végéig tartson a kapcsolat!
2015. dec. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Hidd el #5!

Van hogy egymásra talál egy ilyen férfi és nő és mégis van egy olyan gond ami pl-ul nem egyszerü "tecnikai" probléma, nem lehet csak ugy lépni a kapcsolat érdekében!

2015. dec. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

#6


Ez a kifogás és hárítás része, amit szépen leírtál!

Ha egy kapcsolat megromlik, azért mind a két fél felelős, hiszen azért PÁRkapcsolat!

2015. dec. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Igen ezeket a nagy szavakat ismerem én is!
2015. dec. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Velem létezik. Mármint ha én leszek a nő társa.
2015. dec. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Természetesen létezik,ahhoz 2 önzetlen,egymást megértő,és elfogadó ember kell.

Szinte minden kapcsolatban vannak kisebb nagyobb hullámvölgyek,nagyon-nagyon ritka a SZINTE tökéletes párkapcsolat.

2015. dec. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!