Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mi az, ami a mai pasikból hiányzik? Énis elmondom, mi hiányzik belőletek

Figyelt kérdés

szerintem a mai nőkből a kedvesség, aranyosság hiányzik. Gyakran látszik az "érdek", csak akkor hajlamosak szóbaállni egy pasival, ha remélik,

hogy az majd szórakoztatja őket. Extrém esetben fintorogtok, ha egy "ronda " pasi csak rátok néz, a másikra meg rögtön mosolyogtok. Van egy lány, akinél szinte havonta próbálkozik valaki. Nemis különösen szép - csak NYITOTT és kedves, azokkal is, akiktől nem vár semmit. Ezért értik félre, ezért próbálkoznak sokat, mert annyira kiveszett a nőkből a feltétel nélküli szeretet


na, most ti jöttök, mi hiányzik a mai pasikból?


2015. dec. 14. 22:04
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
11%

💰-💰=0=✊

💰💰-💰=💰=💏

Ismered ezt az egyenletet?*.*

2015. dec. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
74%

Sokan pl azt mondják rám h engem a pénz érdekel! Ez nem igaz. A lényeg h legyen álandó munkája és pl ha van lehetősége tudjon félrerakni. Van saját keresetem és pl autom is. Az átlagnál jobban keresek.

A férfiak töbsége is ugyan ilyen felszines ,mert a legtöbbnek a lényeg h a csaj csinos legyen,szép arca legyen és "tökéletes" teste. Aki pl molett sokan ráse néznek!

Sok pasiból pl a magabiztosság hiányzik,ami fontos a jó kisugárzáshoz.

2015. dec. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
16%
#2 engem meg az érdekel, hogy egy nő ne legyen analfabéta buta liba
2015. dec. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
94%

#1

Pénz mínusz pénz egyenlô ököl?

Két pénz mínusz egy pénz egyenlô kapcsolat?

Nem, nem ismerjük ezt az egyenletet.

#2

Te mirôl beszélsz?

2015. dec. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem (valoszinuleg a sok valas kovetkezetekepp) az igazi, klasszikus ferfiassag hianya a fo gond.


(Pld. Hogy a noket tiszteljek, elore engedjek a buszon, vacsorakor ok fizessenek stb, ezek az apro lovagiassagok.)

2015. dec. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
57%

3as az h félreírok telefonon nem egyenlő avval h analfabéta vagyok!!

Sőt...!!

2015. dec. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
32%
avval?
2015. dec. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
0%
Az rendben van, hogy ellenséges ne legyen az ember senkivel, aki nem ad okot rá, de flörtölni sem kötelező mindenkivel, akár akarsz valamit, akár nem. Igen, félreértenek, mert hitegeted őket, ami nem egy kedves dolog.
2015. dec. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
Most te ettől nagy vagy h kötekszel :'D remélem iszol is egy pohár pezsgőt az örömödre. Nyugi énsem fakadtam sírva!
2015. dec. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
"Aki pl molett sokan ráse néznek!" molett = 100 kilós disznó (legtöbbször). Másik dolog ha én egyáltalán nem vagyok "molett", semmi súlyfeleslegem nincs miért kéne dagadt nőket nézegetnem?
2015. dec. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!