Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért beszélik le az itteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért beszélik le az itteni fiúk a férfiakat a társkereső oldalakról, amikor igenis sok férfi ismerősöm ott találta meg a párját?

Figyelt kérdés
Állandóan azt olvasom, hogy csak akkor menj fel társkereső oldalra ha nagyom gazdag vagy, vagy ha nagyon jól nézel ki stb. Hát nem tudom miért, amikor a legtöbb önbizalom hiányos csúnya, átlagos vagy átlag alatti fiú ott találta meg teljesen átlagos barátnőjét és boldog kapcsolatban vannak. Nem azt mondom, hosszú idő volt, de szerintem élőben sem egyszerű a társkeresés.
2015. dec. 16. 17:47
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
30%
Mert ők sikertelenek, azt gondolják, hogy más is biztos az. ;)
2015. dec. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
36%
Ez személyfüggő. Van akinek bejön, van akinek nem. De az egész onnan ered hogy túl sok a magát férfinak nevező genetikai hulladék. Állandóan jár a szájuk, minden lányra írnak 3 levelet, de ezekben 1 db értelmes mondat sincs. Aztán jön egy magamfajta normális férfi, de ránk már nem marad energia. És őszintén szólva kicsit kezdek belefáradni hogy mindig én küzdjek másokért :)
2015. dec. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
43%

Nos, a fent lévők többségi biztosan sikertelen, mert ha megtalálná élete szerelmét, akkor nem lenne már tag.


Lottót is sokan játsszák, mégse nyer mindenki.

2015. dec. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

Én régen jobban szerettem az ilyen netes társkeresőket, akkor még szabadon regisztrálhattál, írhattál rá bárkire, ma már mindenért fizetni kell. Ezzel nem azt mondom, hogy földhöz vág 1-1 ilyen kiadás, de kicsit elveszi az egésznek a varázsát (már annak, aki egyáltalán vevő az ilyesmire). Tudom, hogy nekik is fent kell tartaniuk az egészet valamiből, illetve ezzel próbálják kiszűrni a kamuprofilokat, de szerintem aki akarja, úgyis megtalálja a módját, hogy átverje a rendszert.

Ennek ellenére én csak ajánlani tudom a netes társkeresést is, mert, a páromat még nem is, de számos kedves ismerőst/barátot szereztem már így. Persze vannak negatív tapasztalatok is, de ez ne szegje senki kedvét, aki keres, az talál! :)


28F

2015. dec. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
48%

# 3: igen, sokan vannak hosszú ideje...

Soroljam, miért?

Egyszer ismerkedtem egy pasival, aki azt mondta, hogy azért neten próbálkozik, mert (idézem): "nincs időm ismerkedni, este hazaérek, bezuhanok az ágyba, ebből áll az életem". Kérdeztem, hogy akkor mégis egy kapcsolatra hogy lenne ideje... hát azt nem tudja...

Egy másik csak levelezgetni szeretne, közös programokra, személyes kapcsolattartásra nincs ideje, igénye.

Volt olyan is, akivel úgy kellett szervezni a találkozót, hogy hozzá közel legyen, mert nincs pénze BKV-jegyre (!). Mint kiderült, egy lecsúszott értelmiségi, aki már évek óta kulimunkát végez nettó hatvanezerért...

Aztán volt olyan, aki úgy ismerkedett, hogy közben újra és újra összejött az exével, nem tudott kimászni a régi kapcsolatából.

Aztán olyan is volt, akivel meg volt beszélve, hogy találkozunk, de a következő beszélgetés alkalmával megkérdezte, hogy nincs-e kedvem inkább camszexelni, mert neki az kényelmesebb, mint találkozni...


Az ilyenek nem csoda, hogy éveket töltenek társkeresőn sikertelenül!

2015. dec. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
5. Nagyon jól leírtad kb milyen emberek vannak ott :)
2015. dec. 16. 18:12
 7/26 anonim ***** válasza:
52%

#5 női oldal ennél cifrább. Inkább le se írom.


Amúgy miért, mit kellene csinálniuk munka után fáradtan? Vagy azért mert sokat dolgoznak nem érdemelnek maguknak párt?


Nem mindenki él olyan jólétben mint te, hogy pár óra melóval megkeresi az átlagfizetés többszörösét.

2015. dec. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
29%

# 7: A párom is sokat dolgozik, de azért nem abból áll az élete, hogy este bezuhan az ágyba, hanem van igénye másra is. Azelőtt is volt, hogy összejöttünk. Azért jöttem össze vele, mert azt éreztem, hogy "beleférek" az életébe.

Egyszer volt olyan pasim (egy rövid ideig), akivel egy randit is alig lehetett összehozni, mert rendszeresen este 9-10-kor végzett, hétvégén is. Kéthetente egyszer tudtunk találkozni, akkor sem csináltunk semmit együtt, mondván, fáradt... na ilyen kapcsolatra nem vágytam!

2015. dec. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
30%

Igazából az egész szerencse kérdése,ahogyan az életben is.

Szóval ha nincs szerencséd,akkor tök mindegy mit csinálsz,vagy mit szeretnél.

Ha van,akkor meg összejöhet...

Ez élőben is így van,társkeresőn hatványozottan így van,oda még több szerencse kell,hogy olyat találj,akivel kölcsönös lehet a dolog.

Akik pedig ide írnak,köztük én is,semmi nem jött össze társkeresőn,átlagos kinézet megvan,adok is magamra.600+ levelet küldtem el,és egyetlen választ nem kaptam soha... na ezért.

24/F

2015. dec. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Szóval igaz az h akkor menjen fel ha egzisztenciális vagy, vagy férfi modell alkat...

Pár napja kitettem a kérdést h mégis kinek mi a véleménye rólam 50-50%-ban jött válasz viszont az volt a kérésem h aki válaszra veszi a fáradságot az legyen őszinte és kemény...

Szóval akik válaszoltak mindazt mondták rendben vagyok nem értik miért vagyok elégedetlen...

Akik nem válaszoltak nem tudom...

A válaszadók közül párral beszélgettem is és képet is küldtek igen vonzó természetes szépségek...

24 éves vagyok

Én azért ellenzem mert akármennyire megnyerő üzenetet írsz annyira sem méltatnak a nők h bocs nem vagy az esetem...

Szerintem csak egy mérőszámként használják h az EGO-t növeljék....

2015. dec. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!