Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azért van több férfi a társker...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért van több férfi a társkereső oldalakon mert a férfiak barátnő mellett is ismerkednek?

Figyelt kérdés
Más indokot nem találok.... Miért van több férfi a társkereső oldalakon
2015. nov. 25. 11:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Mert több a szerencsétlen férfi, mint nő.
2015. nov. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
1-es ez nem magyarázat,ha kb egyforma a férfi női arány
2015. nov. 25. 11:15
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen
2015. nov. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem hiszem.


Inkább egyszerűen azért, mert több férfi használja ezeket az oldalakat, mint ahány nő. Több férfi választja ezt a módszert.

2015. nov. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De miért használják a fiúk inkább ?
2015. nov. 25. 11:41
 6/10 anonim ***** válasza:

A nők könnyebben találnak az életben partnert. Egy nőnek inkább csak válogatni kell a lehetőségekből és ezt a való életben is megkapják.

Egy férfinak vadászni, küzdeni kell és erre sokan találják megfelelő terepnek a net arctalanságát.

2015. nov. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
6-os látom te se látod a statisztikát. Egy nő csak akkor válogathat ha a pasinak van valakije. Így is az jön ki hogy a pasi bizony már foglalt és több vasat tart a tűzbe. Egy nőnek sokkal nehezebb párt találni és ezt átlagos férfiként mondom, mert ezek a férfiak vagy foglaltak vagy csak szexet akar, pontosan ez látszik a társkereső oldalakon is
2015. nov. 25. 12:00
 8/10 anonim ***** válasza:

#7:

#6-os vagyok, kb. 6 éve társkeresőzöm aktívan, sima társkeresőkön, igényes fizetős társkeresőkön és kimondottan szexpartner keresőkön is. Párhozamosan mindegyiken fent voltam évekig. Két komolyabb, hosszabb kapcsolatom volt közben ilyen oldalakról és pár tucat alkalmi, vagy rövidebb.

Úgy kb. a társkeresők törzsközönsége 60%-ban ugyanazok az emberek, párhuzamosan regisztrálva :-D Megtalálhatóak itt is, ott is, ahogy én is.

Most már csak fórumozásra, beszélgetésre használom ezeket az oldalakat ... De úgy azt hiszem elég jól képben vagyok a netes társkereséssel ;-) :-P

2015. nov. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
8 as lehet hogy ismered ezeket az oldalakat de nem hiszem hogy pasikkal beszéltél így nem tudhatod azt hogy az ottani pasiknak hány olyan nője van akivel van valamilyen kapcsolatban
2015. nov. 25. 12:11
 10/10 anonim ***** válasza:

#9:

Fórumozok is az oldalakon, ahol férfiak is írnak :-P De egyébként valamikor úgy kezdtem, hogy pár hónapig nőnek voltam regisztrálva, hogy felmérjem milyen hibákat követnek el a férfitársaim a társkeresőzésben és én elkerüljem ezeket ;-)

2015. nov. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!