Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak azokat a fiúkat zavarják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak azokat a fiúkat zavarják a lány korábbi partnereinek a száma és milyensége, akiknek nincs önbizalmuk és nekik nem volt előtte szinte senkijük?

Figyelt kérdés
2015. dec. 17. 15:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem
2015. dec. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
23%
nem! baromság ezt feltételezni
2015. dec. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
54%
Azokat is zavarja, akik félnek a nemi betegségektől.
2015. dec. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
46%

Nem, nekem sok barátnőm volt már, 14 éves korom óta csajozok, de nagyon zavar ha egy lányon már egy hadsereg is keresztül ment.


Ha mondjuk 1-2 pasija volt idáig, az tökéletes, és a milyenség egyáltalán nem érdekel.


Ha még nem volt barátja az is nagyon szimpatikus.

2015. dec. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
65%
#4 És miért vagy képmutató? A kettősmérce egy nagyon károd dolog.
2015. dec. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
49%
*káros
2015. dec. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
56%

"Azokat is zavarja, akik félnek a nemi betegségektől."


Mert ha valaki 2 pasival volt, az tuti védekezik gumival?! Aki meg 12-vel az biztos, hogy nem?! Magyarázd már el kérlek a fent idézett gondolatmenetet.

2015. dec. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
13%
Nem vagyok önbizalom hiányos, de nem volt senkim. Így szerintem joggal várhatom el, hogy a társam se legyen átjáróház.
2015. dec. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem igaz kérdező. Nekem voltak barátnőim, de előttük és most is zavar, ha egy nőnek sok partnere volt. Ki tudja, kitől mit szedett össze, vagy mit hordoz. Meg eleve, ez a mentalitás nem tetszik, hogy próbáljunk fel sokat, mint valami cipőt, mire megtalálja a megfelelőt.
2015. dec. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ostobaság. Csak a nagyon buták hiszik, hogy valójában mindenki minél több emberrel akar dugni, még az is, aki az ellenkezőjét állítja, csak hazudik. Tulajdonképpen minden "aki mást mond, hazudik"-típus megállapítás ipari marhaság.
2015. dec. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!